Dzień Mamy z Sante – Warsaw FOOD EXPO 2018

Firma Sante, znany producent zdrowej żywności, w dn. 26 maja w godzinach 11.00-13.00 zaprasza rodziców z dziećmi do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym w ramach targów Warsaw Food Expo. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Sante. Dla zwycięzców vouchery do Studio Sante Uzdrowiska Miejskiego, a dla pozostałych uczestników – nagrody niespodzianki. Konkurs obędzie się na stoisku firmy Sante, wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line.

 

 „Dzień Mamy z Sante” – zasady konkursu

Konkurs będzie prowadzony w trzech turach, w każdej turze wystąpi pięć drużyn. Drużyny mogą być maksymalnie dwuosobowe – mama lub tata z dzieckiem. Zadaniem drużyn będzie przygotowywanie w każdej turze jednego dania, wybranego przez jury, spośród dziesięciu przepisów opublikowanych wcześniej na Facebooku Sante (wydarzenie: „Dzień Mamy z Sante” ). Gotować będziemy przy użyciu produktów Sante. W ramach konkursu jury wyłoni trzy zwycięskie drużyny, wręczone zostaną również wyróżnienia i nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników. Nagrody główne to jednorazowe zaproszenia dla dwóch osób do strefy basenów i saun Studio Sante Uzdrowiska Miejskiego. Czas takiego pobytu relaksacyjnego jest nielimitowany!

 

 

 

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste! Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący powyżej. Informacja o tym, które drużyny zakwalifikują się do udziału w konkursie, zostanie podana w trakcie uroczystego rozpoczęcia wydarzenia. Zapraszamy do wyjątkowego świętowania Dnia Matki w Ptak Warsaw Expo. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą znajomych!

 

Nagroda główna – voucher do SPA Studio Sante

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to unikatowe SPA & Wellness zlokalizowane w samym sercu Warszawy przy ulicy Jagiellońskiej 55 A. W strefie saun i basenów zastosowano unikatowe rozwiązanie prozdrowotne – wodą strukturyzowaną, która ma kojący wpływ na skórę, zmniejsza zmęczenie i dodaje energii. W strefie saun do dyspozycji gości jest japońska sauna Ganbanyoku, gdzie wypoczywa się na rozgrzanych płytach z krzemionki wulkanicznej, jedyna w Polsce wypoczywalnia z czystego złota, sauna fińska, łaźnia parowa, biosauna. Goście mogą wypocząć w grocie solnej oraz skorzystać z bezpiecznego opalania na Słonecznej łące i z lamp kolagenowych odmładzających skórę. Zwycięscy konkursu będą mogli skorzystać z nielimitowanego czasowo pobytu w strefie saun i basenów Studio Sante, który zapewnia głęboki relaks, redukuje stres i doładowuje energią. Zapraszamy do udziału w konkursie – nagroda może być Twoja!

 

 

Miejsce: Ptak Warsaw Food Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn.

Czas: 26 maja 2018, godz. 11.00-13.00