GO ON! Nutrition na targach Europe Sport Power 2018

Targi Europe Sport Power 2018 Kraków GO ON Nutrition

W dniach 17-18 lutego odbyła się w Krakowie słynna impreza – Europe Sport Power 2018, czyli targi fitness i największe zawody kulturystyczne w Polsce. W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO KRAKÓW nie mogło zabraknąć stoiska GO ON! Nutrition. Najwyższej jakości suplementy i odżywki dla sportowców można było wypróbować, wygrać w wielu konkursach oraz zakupić w atrakcyjnych cenach. Jakie jeszcze niespodzianki przygotowała dla odwiedzających stoisko firma Sante, która stworzyła markę dla sportowców GO ON! Nutrition?

GO ON! Nutriton na Europe Sport Power 2018 – pewna suplementacja od Sante

Europe Sport Power to impreza, która co roku gromadzi tysiące miłośników sportu. Zawodnicy mogą sprawdzić się podczas sportowej rywalizacji w prestiżowych zawodach sportowych, a widzowie doświadczyć emocjonujących chwil na trybunach. Europe Sport Power to także okazja, by zapoznać się z bogatą ofertą suplementów i odżywek, porównać produkty różnych firm i wybrać dla siebie te najlepsze. Firma Sante znana od ponad dwudziestu lat jako producent zdrowej żywności z dumą prezentowała swoją markę GO ON! Nutrition, stworzoną specjalnie dla osób, które uprawiają sport i potrzebują bezpiecznej, skutecznej i smacznej suplementacji.

Targi Europe Sport Power 2018 GO ON Nutrition

Stoisko GO ON! Nutrition – rozdajemy prezenty, dajemy moc!

Na stoisku GO ON! Nutrition można było obejrzeć wszystkie produkty, zapoznać się z ich składem i porozmawiać z obsługą o zasadach ich stosowania. Goście mogli również skosztować wszystkich produktów – degustacja cieszyła się ogromnym powodzeniem, bo produkty GO ON! Nutrition to bogactwo naprawdę wielu smaków do wyboru. Dla odwiedzających stoisko przygotowano wiele zabawnych konkursów, w trakcie których goście mogli wygrać gratisowe próbki suplementów GO ON! Nutrition czy zrobić sobie zdjęcia z takimi znanymi postaciami świata fitnessu czy kulturystyki, jak Przemysław Owczarek, Vicemistrz Europy (2014) i dwukrotny mistrz Polski (2013, 2014) w kulturystyce czy Kamil Koźlik, były lekkoatleta, zawodnik mieszanych sztuk walki i pasjonat sportów siłowych. Wszystkie produkty GO ON! Nutrition można było również kupić w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Batony proteinowe GO ON Nutrition

Najlepsze suplementy i odżywki – gdzie kupić?

Europe Sport Power to cykliczna impreza odbywająca się w Polsce, w tym roku połączona z największymi zawodami kulturystycznymi w Polsce oraz Debiutami kulturystycznymi PZKFITS 2018. W programie znalazły się m.in. zawody street workout, kulturystyka, zawody MMA czy treningi z gwiazdami fitness. Zarówno goście, jak i klienci dopisali a impreza Europe Sport Power okazała się dużym sukcesem promocyjno-sprzedażowym. Jeśli ktoś nie zdążył zakupić produktów GO ON! Nutrition, zapraszamy do dobrych sklepów z suplementami oraz do sklepu internetowego producenta: oraz na www.sante.pl.