GO ON na targach FIT-EXPO 2014

Sante promuje swój nowy produkt – baton dla aktywnych GO ON na trwających właśnie targach FIT-EXPO 2014 w Poznaniu. Targi skupiają specjalistów i entuzjastów aktywnego stylu życia. To miejsce, gdzie pokazywane są nowości branży FIT – w tym roku również batony GO ON

Trwa największe wydarzenie branży fitness w Polsce. Dziewiąta edycja targów FIT-EXPO fitness & sport park potrwa do 25 maja. Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

sante-go-onDla kogo jest GO ON ?
Dbasz o zdrowie siebie i swoich bliskich? Zwracasz uwagę na to, co jesz ? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Jeździsz na rowerze, biegasz, pływasz, a może grasz w piłkę? Niezależnie od tego, jaki sport preferujesz, Batony GO ON są właśnie dla Ciebie. Idealne dla osób żyjących z pasją, aktywnie i energicznie. Znajdziesz w nich to, czego potrzeba, żeby czerpać jeszcze więcej radości z ruchu – składniki odżywcze, które wspomagają funkcjonowanie organizmu osób aktywnych, a przy tym w czterech wyśmienitych smakach: czekoladowym, orzechowym, żurawinowym i waniliowym.

Batony GO ON to żywność funkcjonalna. Oznacza to, że są one wzbogacone składnikami odżywczymi, które wspomagają funkcjonowanie organizmu osób aktywnych.

Więcej o batonach na naszej stronie.