Książka Agnieszki Maciąg „Smak życia”

„Smak Życia” Agnieszki Maciąg nie jest zwykłą książką kucharską. „Smak Życia” to strony wypełnione poradami, inspirującymi przepisami, natchnione kulinarną poezją i ozdobione mnóstwem unikalnych zdjęć.

Agnieszka Maciąg zabiera nas w podróż dookoła świata, odkrywając sekrety niezwykłych miejsc. Podróżując po różnych zakątkach globu, autorka wyciąga z nich kulinarną esencję, inspirując czytelników.

ksiazka-agnieszka_maciag_small„Smak życia” to książka, którą pokochały tysiące kobiet.  Stała się ona ich towarzyszką w kuchennych eksperymentach i abecadłem zdrowej filozofii życia. Filozofii, której Agnieszka Maciąg nadała praktyczną formę w postaci niekonwencjonalnych przepisów. Firma SANTE z okazji 20-lecia istnienia firmy wznawia bestseller, który powinien znaleźć się na półce każdej osoby, kochającej pyszne i zdrowe jedzenie.

Jak twierdzi Agnieszka Maciąg: „Podczas gotowania przekazujemy w potrawach swoją energię, uczucia i emocje”. My przekazujemy w Wasze ręce książkę – inspirację dla zdrowego trybu życia.