Lepiej zapobiegać niż leczyć. Bezpłatne konsultacje lekarskie w Galerii Żoliborz.

konsultacje-lekarskieW niedzielę 27 października w Galerii Żoliborz, mieszczącej się przy ulicy Broniewskiego odbędą się prelekcje i bezpłatne konsultacje lekarskie. To idealny sposób na poszerzenie własnej wiedzy z zakresu medycyny, która może okazać się niezbędna w prewencji chorób cywilizacyjnych oraz zapobieganiu nowotworom. Tematem wydarzenia będzie profilaktyka i leczenie chorób nowotworowych piersi, narządów rodnych oraz układu moczowego, a stosownych informacji na ten temat udzielać będą lekarze – onkolodzy. Odbędą się konsultacje z zakresu: urologii, chirurgii piersi, ultrasonografii, diagnostyki genetycznej, także nauka samobadania piersi.

Każdy, kto odwiedzi Galerię Żoliborz w ostatnią niedzielę października będzie mógł liczyć również na szereg dodatkowych atrakcji. W programie m.in.: badania, w ramach których będzie można poznać wyniki analizy składu ciała, otrzymać wskazówki żywieniowe od dietetyków lub też poradzić się w zakresie mody.
Oprócz tego pokazy i zajęcia dla dzieci oraz coś specjalnego dla wielbicieli różnych smaków – degustacje. To właśnie z nimi wiąże się uczestnictwo Sante w tym wydarzeniu. Wśród produktów znajdą się: otręby owsiane wysokobłonnikowe oraz granulowane z aronią, ciasteczka owsiane i jęczmienne oraz Skarby Ziemi (Quinoa, Ksylitol, Jagody Goji, Len Mielony, Amarantus BIO).

Wiedza, relaks oraz smaczne i zdrowe produkty. Wszystko w jednym miejscu. Nie może Was tam zabraknąć.

Do zobaczenia!