Napoje roślinne Sante – od polskiego producenta, jedynego w Europie Środkowo-Wschodniej

Poznaj nasze nowe napoje roślinne Lovege i Sante Organic – pyszne, w 100% pochodzenia roślinnego, bez sztucznych dodatków, które urozmaicą niejedno śniadanie. Napoje roślinne Sante produkujemy w Polsce w pierwszej i jedynej fabryce napojów roślinnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu, że produkujemy je lokalnie, udało nam się obniżyć ślad węglowy, ponieważ wiemy jak ważne jest wspólne dbanie o naszą planetę. Dodatkowo opakowania nowych napojów roślinnych wykonane są w 87% z materiałów biodegradowalnych. Napoje nie zawierają cukru dodanego, ani sztucznych dodatków. Jedyny cukier jaki możesz tu znaleźć to ten w nakrętce, która wyprodukowana została z trzciny cukrowej. Ich pyszny smak gwarantuje to, że wytwarzamy je bezpośrednio z surowców – ziaren i orzechów, a nie z koncentratu. Są pyszną alternatywą mleka dla wegan i osób z nietolerancją laktozy.

Wśród nowych napojów roślinnych na pewno znajdziesz idealny dla siebie. Cenisz sobie produkty BIO z ekologicznych upraw? Wypróbuj napoje Sante Organic. Jesteś weganinem i zastanawiasz się czy w Twojej diecie nie brakuje niektórych składników odżywczych? Sięgnij po napoje z linii Lovege, które specjalnie dla Ciebie wzbogaciliśmy witaminami B6, B12, D i E, bo wiemy jak ważne są dla zdrowia. A może masz ochotę na aromatyczną kawę o poranku? Wybierz Napój Lovege Owsiany Dla Baristów Bez Dodatku Cukru i przygotuj pyszne cappuccino z delikatną pianką jak profesjonalny barista!

Co wyróżnia napoje roślinne od Sante?

  • mają pyszny smak, bo robimy je z ziaren i orzechów, nie z koncentratów
  • są przyjazne dla środowiska – mają biodegradowalne opakowania i obniżony ślad węglowy
  • nie dodajemy do nich cukru
  • są w 100% roślinne – idealne dla wegan!
  • naturalnie nie zawierają laktozy
  • mają niską zawartość soli i kwasów tłuszczowych nasyconych
  • powstają w Polsce w jedynej fabryce produkującej napoje roślinne w Europie Środkowo-Wschodniej

Spróbuj nowych napojów roślinnych od Sante i przygotuj pożywne śniadanie. Dodaj napój roślinny do ulubionej Granoli, zmiksuj go z owocami i przygotuj pyszny koktajl lub użyj go zamiast mleka do przygotowania puszystych placuszków na śniadanie dla całej rodziny. Ty wybierasz!

Odkryj nowe napoje roślinne od Sante i wybierz swój ulubiony smak! Zadbaj o siebie i o planetę.