Nowość Sante – Granola

W sierpniu br. do sprzedaży trafił kolejny produkt firmy Sante – Granola. Jest to nowa linia rozszerzająca portfolio firmy w kategorii produktów śniadaniowych półki „premium”. Granola jest podobna do znanego dobrze konsumentom Crunchy Sante, ale z dodatkiem owoców liofilizowanych i o jeszcze bardziej kruchym, ciasteczkowym smaku.

nowosc-sante-granolaGranola oferowana jest w trzech wersjach smakowych: owocowej (truskawka, malina, żurawina), orzechowej (orzechy laskowe, arachidowe, migdały) oraz czekoladowej z kawałkami czekolady. Wytwarzana jest z pełnych ziaren zbóż, dzięki czemu zachowuje wszystkie cenne składniki w nich zawarte. Produkt obok wyśmienitego smaku charakteryzuje się dużą zawartością błonnika, będącego ważnym składnikiem codziennej diety. Bogata w błonnik Granola daje uczucie sytości, szybciej niż pokarm ubogo błonnikowy, a to dodatkowo zabezpiecza przed podjadaniem i pomaga kontrolować wagę. Dlatego też Granola dedykowana jest wszystkim dbającym o zdrowie a także smukłą sylwetkę.

Granola jest idealną propozycją na smaczne śniadanie, jako dodatek do mleka, jogurtu, kefiru czy soku. Z powodzeniem może stanowić zdrową przekąskę w ciągu dnia.