Ovo Studio zmienia się w Studio Sante

Należące do Sante, mieszczące się w Warszawie Ovo Studio zmienia nazwę na Studio Sante. – To decyzja podyktowania chęcią powiększenia zakresu oferowanych usług – mówi odpowiedzialna za projekt Anna Sierpowska.

studiosatneIstniejące od roku Ovo Studio oferuje unikalne zajęcia i zabiegi diagnostyczne, profilaktyczne oraz rehabilitacyjne. – Naszym hasłem przewodnim jest „Wiedza Zdrowego Życia” – mówi Anna Sierpowska. – Pomagamy utrzymywać doskonałą formę psychofizyczną w centrum dynamicznej metropolii, jaką jest Warszawa. I to się w Studio Sante nie zmieni – zaznacza.

Skąd więc decyzja o zmianie nazwy? – Nasza działalność jest praktycznym wymiarem misji Sante, jednego z największych producentów żywności funkcjonalnej w Polsce – tłumaczy Anna Sierpowska. – Nowa nazwa ma to jeszcze lepiej komunikować.

To jednak nie jedyny powód zmiany. W ofercie Studio Sante pojawią się nowe usługi związane m.in. z edukacją prozdrowotną (premiera książki „Slow Jogging”) oraz corporate welness (sale szkoleniowe i konferencyjne z zapleczem health).

Zakres dotychczasowych usług Studio Sante pozostaje bez zmian. Nadal opierać się będzie na profesjonalnej diagnozie (Platforma Schumanna, Diagnoza Tanita itp.), terapiach zdrowotnych (Terapia Czaszkowo – Krzyżowa, Magnetostymulacja itp.), masażach leczniczych, zajęciach ruchowych oraz konsultacjach dietetycznych. Goście Studio Sante nadal korzystać będą mogli z unikalnej sauny skalnej Ganbanyoku.

Aktualny adres:

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

tel.:  +48 605 130 152
tel.: +48 691 603 611
e-mail: kontakt@studiosante.pl
www.studiosante.pl
ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa