Owsianki Lovege – Pierwsze owsianki z napojem owsianym na rynku!

lovege owsianki

Poznaj nowość od Sante – Owsianki Lovege bez dodatku cukru i bez laktozy. Owsianki Lovege to pierwsze owsianki instant na rynku z napojem owsianym zamiast mleka! To produkt w 100% wegański. Idealny na drugie śniadanie lub przekąskę do pracy. Dostępny w trzech najbardziej lubianych smakach: Owsianka Lovege z truskawką, Owsianka Lovege z maliną i żurawiną oraz Owsianka Lovege z jabłkiem i cynamonem.

Rano zawsze jesteś w biegu? Nie rezygnuj ze śniadania, które pozwoli Ci dobrze zacząć dzień! Wybierz nową Owsiankę Lovege, którą przyrządzisz w kilka minut! Szybkie śniadanie nie może być zdrowe? Nic bardziej mylnego! Owsianka Lovege zawiera pełnoziarniste płatki owsiane i liofilizowane i/lub suszone owoce. Nie ma w niej ani grama cukru dodanego, bo cała jej słodycz pochodzi wyłącznie z owoców.

Dlaczego warto spróbować nowej Owsianki Lovege?

  • Bez dodatku cukru
  • Bez laktozy
  • Z napojem owsianym
  • Z dodatkiem owoców

Owsianka Lovege to idealny produkt na szybkie i pożywne śniadanie lub posiłek w ciągu dnia – zalej wrzątkiem, zaczekaj 3 minuty i gotowe! Zabierz ją ze sobą do pracy, w podróż, na wycieczkę czy biwak. Owsiankę Lovege możesz mieć zawsze pod ręką!

Sprawdź wszystkie smaki nowych Owsianek Lovege bez dodatku cukru z napojem owsianym:
Lovege Owsianka z truskawką bez dodatku cukru 50g
Lovege Owsianka z maliną i żurawiną bez dodatku cukru 50g
Lovege Owsianka z jabłkiem i cynamonem bez dodatku cukru 50g
 
Poznaj nasze pozostałe produkty śniadaniowe w Sklepie Sante!