Pieczywo Chrupkie Sante najlepszym produktem roku 2015

Rok 2014 firma SANTE kończy sukcesem. Wprowadzona w tym roku kategoria produktowa – Pieczywo Chrupkie zdobyła srebrny medal w badaniu konsumenckim „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów 2015”.

dyplomTo kolejne wyróżnienie uzyskane przez SANTE w bieżącym roku po nagrodzie Created In Poland Superbrands 2014/2015 honorującej najlepsze polskie marki. Oba wyróżnienia są dowodem uznania marki SANTE ze strony najważniejszego jury – konsumentów.

  • Pieczywo Chrupkie Oliwkowe 150g
  • Pieczywo Chrupkie Tradycyjne 150g
  • Pieczywo Chrupkie Razowe 150g
  • Pieczywo Chrupkie Pomidorowe 150g

Jesteśmy dumni z przyznanego srebrnego medalu. Nagroda jest dowodem na to, że obraliśmy właściwą drogę wprowadzania nowych produktów i kategorii. Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę, odpowiadając na potrzeby konsumentów. Linia „Pieczywo Chrupkie” w czterech wariantach: tradycyjnym, razowym, o smaku pomidorowym oraz oliwkowym pojawiła się w marcu tego roku. Uzyskana nagroda niezwykle cieszy, ale zarazem motywuje do dalszej pracy w 2015 roku.

„Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów to coroczne ogólnopolskie badanie konsumenckie. W wyniku głosowania konsumentów, wyróżnione zostają najlepsze produkty wprowadzone do sprzedaży w ciągu ostatniego roku. Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. – wydawca miesięczników „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”.