Płatki Fit od Sante wyróżnione za innowacyjność w branży spożywczej!

Mintel każdego roku wyróżnia 10 produktów spożywczych cechujących się innowacyjnością. Płatki śniadaniowe Sante Fit znalazły się w prestiżowym gronie marek wskazanych w 2016 roku przez tę międzynarodową agencję badawczą.

Płatki Fit wyróżnione przez ekspertów, doceniane przez konsumentów

Jest nam niezmiernie miło i czujemy się ogromnie wyróżnieni, trafiając do prestiżowej dziesiątki najbardziej innowacyjnych produktów na rynku. To dla nas tym bardziej istotne, że przywiązujemy szczególną wagę do jakości naszych wyrobów, a skład płatków śniadaniowych Fit jest dla nas powodem do dumy. Właśnie ze względu na starannie dobrane składniki, pochodzące w 100% z natury, zostaliśmy wyróżnieni i docenieni przez agencję Mintel. Cieszy nas bardzo, że nie tylko klienci, lecz także eksperci doceniają nasze starania o najwyższą jakość oferowanych produktów – powiedziała Dominika Przyłęcka, Dyrektor Marketingu firmy Sante.

Płatki śniadaniowe Sante Fit zostały wprowadzone na polski rynek w 2016 roku. Od początku firma kierowała swoją ofertę głównie do aktywnych, dbających o zdrowie i formę kobiet. Doskonała jakość i wyborny smak sprawiły, że płatki Fit zdobyły serca Polek niemal natychmiast po pojawieniu się na produktu na rynku.

Płatki Fit – bezkonkurencyjny skład, wspaniały smak

Płatki Fit należą do rodziny produktów śniadaniowych Sante „100% składników pochodzenia naturalnego”, która jest wizytówką firmy. Nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, substancji konserwujących, spulchniających czy wzmacniaczy smaku. W ich składzie znajduje się rekordowa ilość pełnego ziarna (95,5 – 96,9% w zależności od smaku), duże kawałki liofilizowanych i suszonych owoców oraz wyłącznie aromaty naturalne. Płatki nie są dosładzane, a subtelną słodkość zawdzięczają liofilizowanym, suszonym owocom oraz sokom owocowym. Są produkowane z jęczmienia i ryżu, bez dodatku pszenicy, co wyróżnia je wśród innych produktów znanych marek. Nie zawierają także dodatku soli, są niskotłuszczowe, stanowią źródło fosforu, żelaza i cynku. Sante Fit występują w dwóch wariantach smakowych: z truskawkami, malinami i wiśniami oraz z żurawiną, borówkami i jagodami goji.

Więcej na stronie Mintel>>>