Polscy producenci razem – Sante poszerza asortyment sklepu!

Sante-poszerza-swój-asortyment-w-sklepie

Konsumenci w coraz większym stopniu doceniają krajowe produkty. Polska rodzinna firma Sante, która od lat oferuje szeroki asortyment zdrowej żywności, podejmuje działania, które ułatwiają konsumentom zakup rodzimych produktów za pośrednictwem Internetu. W tym celu Sante poszerza asortyment sklepu internetowego o wyroby innych, sprawdzonych polskich producentów. Są to firmy, których właścicielami są Polacy, a produkcja żywności odbywa się w naszym kraju.

 Wspieramy polskie!

Przy zakupie artykułów spożywczych duża grupa klientów kieruje się ich polskim pochodzeniem. Świadomość konsumencka w tym obszarze nieustannie wzrasta. To nie tylko wyraz tzw. „konsumenckiego patriotyzmu”, ale też chęć wyboru produktów o wysokiej, sprawdzonej jakości. Polska żywność cieszy się renomą; jest ceniona za dobry smak, wartości odżywcze, bezpieczeństwo. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, ten trend będzie nadal zyskiwał na znaczeniu.

Poszerzamy asortyment polskich produktów

Firma Sante wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dostarczając im wysokojakościowe, polskie produkty o dobrym składzie, jednocześnie wyróżniające się smakowitością. Teraz dodatkowo podejmuje działania, dzięki którym konsumenci mają wygodny dostęp do szerszej oferty rodzimych produktów. Firma Sante wprowadza asortyment innych krajowych producentów do swojego sklepu internetowego.  – Kupowanie polskich produktów niesie wielowymiarowe, pozytywne efekty, takie jak choćby inwestycje krajowych firm czy tworzenie i utrzymanie miejsc pracy – mówi Edyta Lewandowska, Dyrektor Marketingu w firmie Sante. – Z naszego doświadczenia wiemy, jakie to ważne. Sante powstało jako firma rodzinna, firma polska i nadal nią jest, a jednocześnie udaje się jej nieustannie realizować plany rozwojowe. Namawiamy do wyboru polskich marek i chcemy ułatwiać ich zakup naszym klientom. 

Nowe polskie produkty w sklepie Sante

W sklepie online Sante pojawiły się już sosy i inne dodatki do potraw, mąka, naturalne dżemy bez konserwantów i zagęszczaczy, najwyższej jakości oleje tłoczone na zimno, makarony, bio kaszki dla dzieci i całej rodziny, miody oraz pieczywo i ciasta. Niebawem do oferty dołączą kolejne wyselekcjonowane produkty. Wszystkie pochodzą od polskich producentów. – Choć wiele osób chce kupować rodzime produkty, często pojawia się pytanie – czy to rzeczywiście polska firma? – dodaje Edyta Lewandowska z firmy Sante. – Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego, konsumenci mają pewność, że to polskie marki i polscy producenci.

Zdrowa żywność od Sante – zamówienia on line, szybka dostawa

W sklepie przez cały czas jest dostępna cała oferta produktów Sante – w tym m.in. produkty śniadaniowe (Granole, Crunchy, Musli), batony proteinowe GO ON i GO ON Nutrition, suplementy dla sportowców i osób aktywnych fizcycznie, napoje roślinne Sante i Sante Organic, ziarna i kasze, masła orzechowe, produkty wegańskie Lovege, ciastka zbożowe.

Szybka wysyłka

Informujemy, że realizujemy wysyłki w ciągu 48 h. Zapraszamy do bezpiecznych zakupów on-line na https://sklep.sante.pl/.