Premiera książki „Slow Jogging”

W dniach 11 – 12 października zapraszamy do Poznania, gdzie odbędzie się oficjalna premiera książki „Slow Jogging. Japoński sposób na bieganie, zdrowie i życie”. W jej powstanie zaangażowało się Sante, które promuje ten typ aktywności w Polsce.

premiera-ksiazki-slow-joggingSpotkajmy się w Poznaniu
Podczas Targów Sportowych Poznań Sport Fair 2014 w Poznaniu odbędzie się spotkanie z autorką książki Magdaleną Jackowską – podróżniczką, instruktorką slow joggingu i asystentką w Instytucie Fizjologii Sportu Uniwersytetu Fukuoka w Japonii. Spotykamy się 11 października, w sobotę w pawilonie nr 3.

Początek spotkania o godzinie 14:30. W programie:

  • Niko Niko czyli biegaj z uśmiechem – wykład Magdaleny Jackowskiej
  • Moja Pasja – wykład Mateusza Jasińskiego o nietypowych biegach i maratonach
  • Promocja i wernisaż książki „Slow Jogging – japoński sposób na bieganie, zdrowie i życie”

Książkę wraz z podpisem autorki będzie można zdobyć na stoisku Sante (nr 52). Magdalena Jackowska odwiedzi nas w godzinach 11:00 – 13:00 oraz 16:00 – 18:00.

Razem w rytmie slow!
W niedzielę 12 października o godzinie 9.00 zapraszamy na Maraton Poznański, w którym weźmie udział pozytywnie zakręcona ekipa Sante. Wspólnymi siłami, po raz pierwszy w historii przebiegniemy 42 km w stylu slow. Warto do nas dołączyć!

Nie tylko książka
Podczas targów zaprezentujemy również baton Go On, który wpiera wszystkich uprawiających slow jogging. Jest to zdrowa przekąska dla aktywnych: dzięki idealnej proporcji węglowodanów i białka pomaga spalać zbędne kalorie, dostarcza potrzebnej energii, ma właściwości antyutleniające, antyoksydacyjne i wzmacniające odporność.

Dlaczego Slow Jogging?
To bieganie w bardzo wolnym tempie, idealne dla osób w każdym wieku i formie. Slow Jogging wprawia w ruch wszystkie mięśnie, zwiększa możliwości aerobowe organizmu. Nie powoduje urazów i nie obciąża stawów. Książka Magdaleny Jackowskiej opisuje zarówno filozofię aktywności w duchu Slow, jak i technikę biegania.

Jak zdobyć książkę?
Książkę dostać będzie można podczas spotkania w Poznaniu oraz na stronach internetowych Sklepu Sante oraz Wydawnictwa Galaktyka. Książkę będziemy oferować również podczas wszystkich organizowanych przez Sante wydarzeniach promujących Slow Jogging.

Należą do nich choćby cotygodniowe, bezpłatne treningi organizowane przez Mateusza Jasińskiego w Warszawie. Entuzjaści slow joggingu spotykają się w każdą niedzielę o godzinie 17:00 pod siedzibą radiowej Trójki.

Zapraszamy również na stronę www.slowjogging.pl oraz na Fan Page Slow w serwisie Facebook.