Puchar Świata w Siatkówce Plażowej 2014

Za nami Puchar Świata w Siatkówce Plażowej: FIVB Beach Volleyball World Tour – SK BANK MAZURY Grand Slam 2014 w Starych Jabłonkach. Na boiskach przy plaży Hotelu Anders można było zobaczyć najlepsze siatkarki i najlepszych siatkarzy plażowych świata. W czasie Mistrzostw naszych zawodników i kibiców wspierało Sante.

puchar-swiata-w-siatkowce-plazowej-2014Hotel Anders znany jest środowisku siatkarskiemu oraz kibicom siatkówki już od dawna – to tu co roku od 10 lat rozgrywane są prestiżowe międzynarodowe zawody siatkówki plażowej z cyklu World Tour, na których grają najlepsze pary siatkarskie na świecie. Cechą charakterystyczną turniejów organizowanych w Starych Jabłonkach jest bogaty program imprez rozrywkowych, który już na stałe wpisał się w organizację wydarzenia.

W tym roku naszych zawodników i kibiców wspierało Sante. Poza stadionami odbywały się gry i zabawy dla dzieci, animacje dla fanów, spotkania z zawodnikami, pokazy kulinarne i prezentacje sponsorskie.

puchar-swiata-w-siatkowce-plazowej-2014-2Na boiskach przy plaży Hotelu Anders można było zobaczyć najlepsze siatkarki i najlepszych siatkarzy plażowych świata, po 32 najwyżej sklasyfikowane pary w rankingu FIVB. Turniej w Starych Jabłonkach ze względu na swoją atmosferę i Polską gościnność należy do najbardziej obleganych turniejów w całym cyklu.

Strefa Śniadaniowa była miejscem, gdzie goście turnieju mogli zapoznać się z ofertą produktową firmy Sante, poprzez dania przygotowane przez naszego kucharza, według przepisów ze strony sante.pl oraz degustację samych produktów.

puchar-swiata-w-siatkowce-plazowej-2014-3W Strefie Aktywności Sante promowało zdrowy tryb życia. Przeprowadziliśmy sampling angażujący gości i kibiców zawodów. W zamian za otrzymanie każdego gift’u , w postaci gadżetu reklamowego lub produktu dana osoba musiała wykonać ćwiczenie lub odpowiedzieć na pytanie z zakresu zdrowego żywienia przygotowane przez naszą trenerkę fitness. Uczestnicy zabawy mieli okazję do wypróbowania Platformy Schumanna z Ovo Studia Sante. Chętne osoby mogły także zaczerpnąć konsultacji z zakresu korzyści płynących z aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania się. Pamiętając o najmłodszych kibicach animatorzy Sante zapewnili szereg gier i zabaw, które przyciągały uwagę dzieci, a tym samym zatrzymały je na dłużej w naszej strefie wraz z rodzicami.

puchar-swiata-w-siatkowce-plazowej-2014-4Częścią Strefy Aktywności była strefa chillout, gdzie osoby zmęczone emocjami towarzyszącymi na trybunach, mogły odpocząć, zrelaksować się oraz otrzymać od hostess Sante gadżety kibicowskie. Strefa Aktywności oraz atrakcje przygotowane przez animatorów cieszyły się dużym  zainteresowaniem zarówno gości, zawodów, jak i obecnych tam mediów.

 

Produkty Sante królowały również od samego rana na stołach w restauracji hotelu Anders, gdzie na czas turnieju umieściliśmy Wyspę Sante. Kucharze z Restauracji Mistrzów serwowali pyszności przyrządzone na bazie produktów Sante.

puchar-swiata-w-siatkowce-plazowej-2014-5puchar-swiata-w-siatkowce-plazowej-2014-6
Dla zwycięskich reprezentacji Sante przygotowało nagrody w postaci eleganckich białych koszy z
szerokim wachlarzem produktów Sante.