Puffersy – nowe odlotowe poduszeczki zbożowe – kosmicznie pyszne!

Poznaj Puffersy – pyszne, chrupiące śniadaniowe poduszeczki od Sante w dwóch odlotowych smakach – Puffersy Waniliowe  i Puffersy Kakaowe z Nadzieniem Waniliowym! Oprócz wspaniałego smaku i ekstra chrupkości, zawierają aż 7 witamin (E, C, B6, B12, tiamina, niacyna, kwas pantotenowy) niezbędnych do zdrowego śniadania. Puffersy są źródłem błonnika, a ponadto nie zawierają oleju palmowego, dzięki czemu masz pewność, że dajesz swojemu dziecku tylko to, co najlepsze.

Puffersy, czyli „nadmuchane poduszeczki” (puff z ang. dmuchać, wypełniać), wyglądają i smakują po prostu kosmicznie! Tak więc, śmiało wyczaruj kosmiczne śniadanie dla Twojej pociechy z pomocą chrupiących poduszeczek. Dodaj Puffersy do mleka, jogurtu lub napoju roślinnego Lovege czy Sante Organic i przygotuj szybkie, pożywne śniadanie, które smakuje lepiej niż niejeden deser. To idealny sposób na dobry początek dnia!

Wybierz Sante Puffersy, ponieważ:

  • Są chrupiące i mają pyszne waniliowe nadzienie
  • Zawierają aż 7 witamin (E, C, B6, B12, tiamina, niacyna, kwas pantotenowy)
  • Mają skład bez oleju palmowego
  • Są naturalnym źródłem błonnika
  • Zawierają 35% pełnego ziarna*

* tylko Puffersy waniliowe 325g

Odlotowe poduszeczki zbożowe – kosmicznie pyszne! Spróbuj!

Znasz już Puffersy? Spróbuj innych produktów na zdrowe i pyszne śniadanie od Sante!

 

Puffersy – gdzie kupić?

Odwiedź nasz sklep internetowy Sante, gdzie Puffersy i inne produkty śniadaniowe kupisz od ręki z ekspresową dostawą w 48 h.