Risotto Sante – nowy produkt

Z przyjemnością informujemy o kolejnym nowym produkcie Sante, jaki już we wrześniu znajdzie się na półkach sklepowych – Risotto sojowe – w dwóch wersjach smakowych – po meksykańsku oraz wegetariańskie. Są to pierwsze produkty pod brandem Sante należące do kategorii dań gotowych do szybkiego przyrządzenia w domu czy pracy.Risotto Sante to produkt bezmięsny, dedykowany nie tylko wegetarianom ale szerokiemu gronu odbiorców

risotto_sojoweRisotto sojowe jest gotowym daniem obiadowym przygotowanym na bazie ryżu z dodatkiem najwyższej jakości świeżych lub mrożonych warzyw oraz białka sojowego. Jest smaczne i pożywne. Stanowi doskonałą propozycję nie tylko dla wegan i wegetarian, ale także dla wszystkich zabieganych i zajętych pracą osób nie mających czasu na tradycyjne przygotowywanie posiłków. Danie jest gotowe do spożycia już po kilkuminutowym podgrzaniu w gorącej wodzie lub w mikrofalówce.

Produkt jest odpowiedzią firmy na zmieniające się oczekiwania i zachowania konsumentów związane z szybszym tempem życia, poszukiwaniem nowych smaków i brakiem czasu na gotowanie. Oferta dań gotowych choć szeroka i zróżnicowana, koncentruje się na daniach mięsnych, dlatego też Risotto wegetariańskie i meksykańskie zapełniają tę lukę, stanowiąc zupełnie nową propozycją dla konsumentów otwartych na inne kuchnie i smaki. Będąc liderem na rynku produktów sojowych zobowiązani jesteśmy stale urozmaicać i rozszerzać asortyment zgodnie z oczekiwaniami naszych konsumentów, wśród których znaczną część stanowią osoby nie spożywające mięsa.

Nowy produkt dostępny jest zarówno w super- i hipermarketach jak i mniejszych sklepach.