Równowaga Dla Zdrowia – integralny program profilaktyki

integralny-program-profilaktykiJuż 5 października 2016 r. rozpoczyna się w Warszawie Integralny Program Profilaktyki „Równowaga dla Zdrowia”. To specjalne wydarzenie ma formę otwartych spotkań dyskusyjnych z przedstawicielami środowisk medycznych. Program jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę edukacji zdrowotnej. Organizatorami wydarzenia jest Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei“ i firma Sante. 

Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei“ od 12 lat działa na rzecz osób chorych na raka i ich bliskich. Czerpiąc z doświadczeń w pracy z osobami chorymi specjaliści „Ogrodu Nadziei“ stworzyli  Integralny Program Profilaktyki „Równowaga dla Zdrowia” . Program odwołuje się do wszystkich sfer ludzkiej egzystencji istotnych dla zachowania zdrowia: ciała, energii życiowej, umysłu i emocji, relacji oraz do ogólnej równowagi życiowej.

Program „Równowaga dla Zdrowia” będzie realizowany w formie comiesięcznych otwartych wykładów wprowadzających do edukacji zdrowia. Pierwsze spotkanie rozpocznie się 5 października w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim w Warszawie panelem dyskusyjnym  „Holistyczna Profilaktyka dla Zdrowia”. Udział w debacie potwierdzili międzynarodowi eksperci: Prof. Jan Lubiński, dr Preeti Agrawal,Wojciech Eichelberger, Maria Moneta-Malewska, Colin P. Sisson, dr Mariusz Wirga.

Integralny Program Profilaktyki „Równowaga dla Zdrowia” 5 października 2016 r., godz. 18:00
Studio Sante Uzdrowisko Miejskie, ul. Jagiellońska 55A, Warszawa

Program: 

18:00 – 18:20 – prezentacja Integralnego Programu Profilaktyki „Równowaga dla Zdrowia”- Monika Anna Popowicz, prezes Fundacji Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei“
18:20 – 18:40 – prezentacja Slow Jogging. Bieganie w stylu slow – najlepszy sposób na zdrowie. Anna Sierpowska, Sante
18:40 – 20:00 – Panel Dyskusyjny „Holistyczna Profilaktyka dla Zdrowia” z udziałem międzynarodowych ekspertów: Prof. Jana Lubińskiego, dr Preeti Agrawal, Wojciecha Eichelbergera, Marii Monety Malewskiej, Colina P. Sissona, dr Mariusza Wirgi.

Po konferencji zapraszamy do wspólnego biegu w stylu slow jogging.  Dodatkowo dla wszystkich uczestników wydarzenia przewidziano losowanie voucherów z nagrodami oraz 50% rabat na strefę saun i basenów Studio Sante.

WSTĘP WOLNY! llość miejsc ograniczona. 

Zapraszamy do rejestracji przez formularz Kliknij tutaj>>>

Kontynuacją Programu „Równowaga dla Zdrowia“ będą comiesięczne otwarte spotkania z obszaru edukacji zdrowia w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim:
•    Równowaga na Talerzu – zdrowa dieta zasadowa i bezcukrowa w Gotowaniu Intuicyjnym
•    Równowaga w Ruchu – Proces Twórczy poprzez ciało w tańcu i ruchu
•    Równowaga Energetyczna – Gospodarowanie energią życiową w stresie wg metody „8xO”
•    Równowaga Mentalna i Emocjonalna – Zdrowa Głowa czyli praca z umysłem przez RTZ i Mindfulness
•    Równowaga w Relacjach – Zdrowe Relacje
•    Równowaga Życiowa

Zapraszamy do udziału.

Więcej informacji:
www.ogrodnadziei.org.pl

Dołącz do wydarzenia Kliknij tutaj>>>

Kontakt do koordynatora programu:
Fundacja Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei“
Agnieszka Dąbrowska
Mobile: +48  609 109 221
agnieszka.d@ogrodnadziei.org.pl