Sante jest cool

Z przyjemnością informujemy, że Tytuł Coolbrands 2006/2007 dla marki Sante to kolejny w ciągu krótkiego czasu sukces tego brandu.
sante-jest-cool_fullFirma Sante, lider na rynku na rynku żywności korzystnej dla zdrowia, znalazła się w gronie laureatów pierwszej polskiej edycji prestiżowego konkursu Coolbrands, wyłaniającego najsilniejsze modne marki na polskim rynku. Tytuł Coolbrands 2006/2007 dla marki Sante, to kolejny w ciągu krótkiego czasu sukces tego brandu.
Konkurs jest częścią ogólnoeuropejskiego badania, mającego na celu określenie gustów i preferencji konsumentów w Europie. CoolBrands to marki, które są obiektem pożądania wśród osób wyznaczających trendy i wywierających wpływ na opinię publiczną, muszą mieć styl, być innowacyjne, oryginalne, autentyczne i wyjątkowe a ich użytkownicy są postrzegani jako ludzie o wyjątkowym guście i stylu.
Przyznana nagroda, a tym samym dobre postrzeganie marki Sante na rynku, to z jednej strony wysoka jakość oferowanych przez naszą firmę produktów, z drugiej wynik konsekwentnej strategii, jaką prowadzimy od początku swojego istnienia. Do sukcesu marki Sante przyczynił się pewnością stały rozwój produktów pod tym brandem, a także umiejętność dopasowania ich do zmieniających się potrzeb i gustów coraz bardziej wymagających konsumentów.