Z Sante na koniec świata

Filozofia firmy Sante to przede wszystkim dostarczanie konsumentom prozdrowotnych produktów najwyższej jakości i edukowanie w zakresie zdrowego odżywiania. Zdrowie na co dzień odkrywamy w jedzeniu, jednak ważnym jego źródłem jest również aktywność fizyczna.

z-sante-na-koniec-swiataSport, amatorski czy wyczynowy stanowi bardzo ważny element zdrowego stylu życia, a jeśli jego uprawianie połączone jest z entuzjazmem i zaangażowaniem emocjonalnym… Prawdopodobnie jesteśmy najszczęśliwszymi osobami na świecie. Z tego względu całym sercem wspieramy ludzi o wyjątkowych pasjach i hobby. Ludzi, którzy mają marzenia i nie boją się ich realizacji.

Jedną z takich osób, dla których marzenia nie istnieją wyłącznie w myślach jest Damian Drobyk. Dla Damiana aktywność fizyczna jest sposobem na życie i realizację, mogłoby się wydawać nierealnych, pragnień. Podróże do najdalszych zakątków świata, zwiedzanie wytworów egzotycznych kultur, spontaniczny wyjazd w nieznane, przygoda przez duże P…

Połączenie sportu z turystyką jest pasją, która pomaga Damianowi sprostać największym wyzwaniom geograficznym. Dzięki niej zwiedził już wiele zakątków świata. Pokonał trasy górskie w całej Europie – od polskich Sudetów i Karkonoszy, przez Karpaty, Alpy, aż po Pireneje. Zasmakował również azjatyckich wzniesień podczas wyprawy po górskich szlakach Indii.

Podczas tak długich wypraw konieczne jest zaspokojenie potrzeb energetycznych organizmu i zapas zdrowia ukrytego w jedzeniu. Nawet najbardziej wytrzymałe organizmy, przyzwyczajone do wysiłku fizycznego, doświadczone w wielu wyprawach potrzebują zastrzyku energii i wzmocnienia w postaci pożywnych przekąsek.

O to już Damian nie musi się martwić. Firma Sante od kilku wypraw zaopatruje młodego podróżnika w przekąski w postaci batoników, owsianych ciasteczek i wielu innych produktów. Ze smakołykami Sante wyruszył już do Wielkiej Brytanii, Rumunii, Austrii, Szwajcarii, Francji, Indii… teraz z sakwami wypchanymi naszymi produktami wybiera się w podróż za Ocean. Werwy i energii, dostarczanej przez pożywne produkty Sante1 nie powinno więc Damianowi zabraknąć w czasie wielu podjazdów i olbrzymiego wysiłku podczas przemierzania Parku Yellowstone czy Wielkiego Kanionu.

O wszystkich przygodach rowerowych z Sante można poczytać na stronie Damiana.

Firma Sante wspiera aktywność fizyczną i sportowe pasje zarówno w wymiarze indywidualnym jak i grupowym. Sukcesy i osiągnięcia Damiana Drobyka zasługują na duży szacunek, jednak nie należy zapominać również o perspektywicznej grupie Sante BSA Tour, którą wspieramy od tego roku. Zarówno Damiana jak i młodą grupę kolarstwa górskiego łączy nie tylko wspólna rowerowa pasja, ale także nieposkromiona ambicja i upór w dążeniu do celu. Kwestią czasu są sukcesy oraz dalsze osiągnięcia, których serdecznie naszym rowerzystom życzymy. A ponad wszystko życzymy, żeby dążenie do osiągania celów nie przysłaniało radości, jaką daje sport i każdy rodzaj aktywności fizycznej.

Autor: Sante