Sante najsilniejszą polską marką

Created In Poland Superbrand to niezwykle prestiżowy tytuł przyznawany w ramach nagród Superbrands organizowanych każdego roku w 87 krajach na świecie. W tym roku po raz drugi wybrano najchętniej polecane przez konsumentów marki na podstawie rozpoznawalności oraz wizerunku. Wśród wyróżnionych znalazła się firma SANTE – najsilniejsza marka z polskim(!) rodowodem.

Zanim przyznano wyróżnienia, na podstawie statystyk zawierających dane o sprzedaży oraz wielkości budżetów reklamowych wyselekcjonowano około 2 tysiące polskich firm. Każda z nich wzięła udział w badaniu, w którym ponad 15 tysięcy konsumentów rozpoznawało marki  oraz dokonywało oceny wizerunku marki. Wizerunek mierzono poprzez określenie skłonności do polecenia danej marki przez respondentów. Badani dokonywali wyboru w kilkustopniowej skali od odpowiedzi „zdecydowanie nie poleciłbym” do „zdecydowanie poleciłbym”. Firmy, które uzyskały najlepsze wyniki wyróżnione zostały Created In Poland Superbrands. Wśród nich firma SANTE!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i w sposób szczególny doceniamy tę nagrodę. Przede wszystkim dlatego, że przyznali nam to wyróżnienie konsumenci, którzy znają i doceniają produkty i markę SANTE. Rozpoznawalność marki reprezentowanej przez godne polecenia produktu to jeden z naszych głównych celów i niezmienny element filozofii firmy. Wyróżnienie Created In Poland Superbrands jest dowodem zaufania konsumentów, które motywuje nas do dalszej pracy – mówi Patrycja Skrzypiec, PR Manager w Sante.