Sante Organic Napój Roślinny Owsiano-Migdałowy
– PRODUKT INNOWACYJNY 2020

 

Napój roślinny owsiano-migdałowy Sante Organic otrzymał właśnie prestiżowe WYRÓŻNIENIE w  konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retail 2020”, organizowanym przez magazyn Hurt & Detal w kategorii NAPOJÓW FUNKCJONALNYCH. Konkurs ten wyłania najbardziej innowacyjne produkty i usługi FMCG & retail. Innowacyjne produkty spożywcze były wybierane na podstawie największej liczby głosów oddanych przez konsumentów w internetowym badaniu konsumenckim, przeprowadzonym przez firmę Territory Influence. Jesteśmy dumni, że nasz organiczny napój roślinny owsiano-migdałowy uzyskał tę nagrodę i cieszy się zaufaniem konsumentów.

 

Napój roślinny owsiano-migdałowy – właściwości

Napój owsiano-migdałowy BIO to napój w 100% pochodzenia roślinnego:

  • wyprodukowany z ekologicznego owsa i ekologicznych migdałów
  • bez dodatku cukru
  • niska zawartość soli
  • niska zawartość tłuszczów
  • bez laktozy

 

Delikatny smak i dobry skład sprawia, że chętnie sięgają po niego osoby na diecie wegetariańskiej, wegańskiej i osoby dbające o zdrowe odżywianie.

 

Napój owsiano-migdałowy – gdzie kupić?

Napój Sante Organic owsiano-migdałowy kupisz w supermarketach, sklepach ze zdrową żywnością, dobrych sklepach spożywczych i – oczywiście – w naszym sklepie internetowym z dostawą 48h. Kup teraz, kliknij LINK!

 

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.