Sante sponsorem Kadry Polski w żeglarskiej klasie ZOOM8

Z przyjemnośćią informujemy o objęciu sponsoringiem przez naszą firmę Kadry  Polski w żeglarskiej klasie ZOOM8.

sante-sponsorem-kadry-polski-w-zeglarskiej-klasie-zoom8W ramach porozumienia w zamian za  wsparcie udzielone zawodnikom, do końca 2008 r. Kadra Polski klasy ZOOM8 promowała będzie markę Sante na sprzęcie i strojach, a do końca br używała  będzie także tytułu Sante ZOOM8 Team Poland.

Pierwszą imprezą reprezentacji Sante ZOOM8 Team Poland w składzie Bajko Olek  lat 10, Bajko Jurek lat 10, Kaleta Adrian lat 11, Wiessuwa Jędrek lat 12  oraz Górajko Piotr lat 15 pod opieką trenera ekipy Roberta Wolniewicza były  Mistrzostwa Europy w Danii rozegrane w dniach 02-04 listopada w miejscowości  Hundige 20 km od Kopenhagi.

Na mistrzostwach obecne były reprezentacje wielu krajów europejskich. Start w zawodach dostarczył młodym sportowcom wielu  nowych doświadczeń, a osiągane miejsca w pojedynczych wyścigach jak i postawa dobrze rokują na przyszłość.

Klasa ZOOM8 powstała w Finlandii w latach 90-tych z uwzględnieniem  najnowszych badań instytutu zdrowia i wytycznych ISAF dla łodzi klas  młodzieżowych. Łódka jest przeznaczona do szkolenia żeglarskiego młodzieży do 19 roku życia, dla której Optymist jest już niewystarczający a wyższe klasy jeszcze nieosiągalne.
Zaangażowane Sante w sponsoring młodzieży zainteresowanej uprawianiem sportu i aktywnym spędzaniem czasu, na stałe wpisane jest w strategię firmy. Sante  od początku swego istnienia z chęcią angażuje się w tego typu działania,  wspierając przede wszystkim szkoły, przedszkola, imprezy i eventy o tematyce  zdrowego stylu życia oraz mniejsze kluby sportowe.