Sante sponsorem Wegetariańskiej Niedzieli

27 maja w klubie Mandarynka w Sopocie podczas „Niedzieli Wegetariańskiej” wegetarianie oraz osoby zainteresowane zdrowym stylem życia miały świetną okazję bliżej poznać produkty Sante.
Nasza firma była sponsorem tego wydarzenia – wsparliśmy je produktami na specjalną degustację, będącą jednym z kluczowych punktów spotkania.

wegetarianska_niedziela_sopotSpotkanie miało na celu propagowanie wegetarianizmu jako zdrowego stylu życia, pokazanie zalet tej diety i podstawowych zasad dobierania poszczególnych jej składników. Organizatorzy chcieli ponadto zwrócić uwagę na ochronę praw zwierząt oraz rolnictwo ekologiczne.
W związku z tym w ramach imprezy zorganizowano m.in.: degustację pysznego wegetariańskiego jedzenia, którego jednym z fundatorów była firma Sante, wykłady i filmy tematyczne, spotkania z dietetykiem i bioenergoterapeutą.

Znaczne grono uczestników Wegetariańskiej Niedzieli w Sopocie dowiodło rosnącego zainteresowania zdrową żywnością a także dietą wegetariańską. Cieszą nas bardzo pozytywne opinie na temat naszych produktów, a szczególnie masełka orzechowego i kotletów sojowych, które najbardziej przypadły uczestnikom do gustu.