Sante sponsoruje Mistrza Polski w Windsurfingu

Nasza firma, w sezonie letnim do promocji wizerunku firmy i produktów wybrała Mistrza Polski w Windsurfingu – Michała Polanowskiego.
sante-sponsoruje-mistrza-polski-w-windsurfinguW ramach umowy sponsorskiej logo Sante eksponowane będzie na sprzęcie, odzieży a także imprezach sportowych krajowych i zagranicznych z udziałem M. Polanowskiego w bieżącym sezonie windsurfingowym. Wybór dyscypliny oraz zawodnika przez Sante nie był przypadkowy. Zgodnie z obraną od początku istnienia firmy strategią, Sante promuje zdrowy styl życia nie tylko poprzez racjonalne odżywianie się ale także ruch i aktywność na co dzień. Dodatkowo, sponsoring ma na celu wzmocnienie wizerunku firmy Sante w regionie nadmorskim, gdzie będzie się odbywała większość imprez z udziałem Polanowskiego. „Jest to zgodne z realizowanymi już działaniami Sante w kierunku wzmocnienia sprzedaży oraz dotarcia do klienta z branży HoReCa w tym regionie – wyjaśnia Elżbieta Con, Maneger ds. Marketingu.
Michał Polanowski należy do grona najbardziej znanych i utalentowanych polskich windsurferów. W wyścigach na desce windsurfingowej bierze udział od 1999 roku. Na liście jego największych osiągnięć znajdują się m.in. tytuły: Młodzieżowy Mistrz Świata FWC 2001, Mistrz Świata Espoir FWC 2002, Mistrz Polski Formuła 2002, ’04, Mistrz Polski Speed 2003, 1. miejsce w Mistrzostwach Karaibów FWC, Martinique 2003, ’05, 1. miejsce Euro Cup Oeiras, Portugalia 2004, Wicemistrz Polski wave 2005, 1. miejsce na Mistrzostwach Polski Formuła 2006. W ostatnim sezonie był członkiem polskiej drużyny olimpijskiej, a wcześniej także członkiem Międzynarodowej Drużyny Starboard oraz Międzynarodowej Drużyny Severne.
Prywatnie interesuje się tym wszystkim co daje dużą ilość adrenaliny, choć lubi też sporty w których trzeba wykazać się koncentracją i które wymagają wysokich umiejętności technicznych jak golf czy tenis.