Slow Weekend z Sante już niebawem

Chcesz złapać oddech, zrelaksować się i zadbać o siebie? W dniach 5-7 września zapraszamy na wyjątkowy weekend w stylu slow! W programie zajęcia terapeutyczne poświęcone biologicznej od-nowie twarzy i ciała oraz możliwość poznania unikalnej i prostej techniki slow joggingu. Zbadaj swój wiek biologiczny. Poznaj pomysły na zdrowe śniadanie z Sante.

W pierwszy weekend września specjaliści z Ovo Studio Sante w Warszawie będą prowadzić bezpłatne spotkania diagnostyczno – terapeutyczne oraz zabiegi dla gości Hotelu Jelenia Struga. Każdy będzie mógł skorzystać z nowoczesnego zintegrowanego podejścia do terapii manualnych, aby przywrócić swoje ciało do idealnej formy, pozbyć się nękającego bólu i nauczyć się sposobów na wdrażanie prostych i skutecznych metod w codzienne życie.

Weekend rozpocznie się krótkim przedstawieniem unikalnego podejścia łączącego metody naturalne oraz treningiem „slow jogging”. Przed treningiem odbędzie się również krótka prezentacja metody slow joggingu – czyli biegania z uśmiechem.
Więcej informacji na temat Slow Weekendu w Hotelu Jelenia Struga znaleźć można na stronie internetowej.

Dodatkowo w trakcie weekendu będziecie możliwość skorzystania ze sprzętu diagnostycznego (TANITA), zabiegów terapeutycznych oraz dodatkowych zajęć ze slow joggingiem .

Najwyższej klasy specjaliści i terapeuci

Zajęcia w ramach Weekendu w stylu SLOW poprowadzą specjaliści i terapeuci, na co dzień pracujący w warszawskim Ovo Studio Sante:

•    Beata Sekuła – refleksolog, terapeuta czaszkowo-krzyżowy, life coach, praktyk integracji odde-chowej i integrującej obecności. Pionierka manualnej i narzędziowej refleksologii twarzy w Polsce.

•    Paweł Płoszaj – terapeuta manualny, pomaga osobom cierpiącym na ból przewlekły, m.in. głowy, kręgosłupa, stawów i nerwobóle. Pomaga niwelować długotrwałe skutki stresu w organizmie.

Dlaczego warto przyjechać?
•    Skorzystasz z diagnostyki oceniające Twoje zdrowie i formę
•    Skorzystasz z nowoczesnych urządzeń terapeutycznych
•    Poznasz proste techniki samo uzdrawiające, wpływające na wygląd twarzy i cery
•    Otrzymasz możliwość skorzystania z leczniczego lub relaksującego masażu
•    Wypróbujesz metodę slow joggingu, zdobywającą dużą popularność w Polsce
•    Poznasz pomysły i przepisy na zdrowe przepisy bazujące na produktach firmy Sante, największe-go producenta żywności funkcjonalnej w Polsce

Program Weekendu w stylu SLOW

Piątek, 18 lipca
•    W trakcie kolacji –  wprowadzenie dla gości (krótka informacja na temat wydarzeń planowanych w ramach Weekendu w stylu SLOW)

Sobota, 19 lipca
•    8:00 – 9:00 – slow jogging (krótkie wprowadzenie + bieg)
•    11:00 – 12:30 – Naturalna odnowa biologiczna twarzy i ciała – diagnoza energetyczna i techniki manualne (refleksologia zintegrowana, masaż powięziowy, terapia czaszkowo-krzyżowa, taping, radzenie sobie z bólem, długowieczność)
o    Prowadzi Beata Sekuła i Paweł Płoszaj
o    Zapisy na zabiegi
o    Konsultacje dietetyczne
•    19:00 – 20:00 slow jogging

Niedziela, 20 lipca
•    8:00 – 9:00 – slow jogging (krótkie wprowadzenie + bieg)
•    do 19:00 – zabiegi

Ile kosztuje pakiet?
Uczestnictwo w oferowanych zajęciach jest bezpłatne! Po prostu przyjedź do Hotelu Jelenia Struga na weekend 5-7 września i korzystaj z dodatkowych zajęć, warsztatów i atrakcji!
Organizatorami Slow Weekendu są Hotel Jelenia Struga Medical SPA, Ovo Studio w Warszawie oraz producent żywności funkcjonalnej – firma Sante.

Więcej szczegółów na stronie internetowej.

Zapraszamy!