ŚWIATOWY DZIEŃ WELLNESS RAZEM Z SANTE I STUDIO SANTE

Ponad 800 uczestników świętowało z Sante i Studio Sante Global Wellness Day w dniach 11-12 czerwca 2016 w Warszawie! Warsztaty z refleksologii rąk, bestsellerowe zabiegi odmładzające „Kolagen up na twarz”, zajęcia rehabilitacyjne „Zdrowe biodra”, bieg w stylu slow joggingu z prof. Hiroakim Tanaką z Japonii, członkiem Japońskiego Komitetu Olimpijskiego i twórcą slow jogginu – te wyjątkowe atrakcje były dzięki Sante dostępne dla wszystkich chętnych i to bezpłatnie!

global_wellness_day_studio_sante_0

Global Wellness Day to wyjątkowy dzień poświęcony profilaktyce zdrowia fizycznego i psychicznego. Dla Sante i Studio Sante Uzdrowiska Miejskiego była to okazja, by promować aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, prozdrowotne zajęcia edukacyjne i terapeutyczne, a także zabiegi odmładzające i regenerujące organizm.

W Studio Sante Uzdrowisku Miejskim wielką popularnością cieszyły się warsztaty z refleksologii rąk prowadzone przez Beatę Sekułę, mentorkę refleksologii i terapeutkę. Uczestnicy przekonali się, że refleksologia to nie tylko najlepsza forma rehabilitacji i pielęgnacji rąk, lecz także znakomity sposób na poprawę kondycji całego organizmu. Dzięki warsztatom odczuli regenerujące działanie refleksologii, takie jak głębokie odprężenie umysłu i ciała, usprawnienie krążenia, poprawę wydolności i podwyższenie sprawności rąk. Nabyli także podstawowych umiejętności, dzięki którym będą mogli zastosować wybrane techniki refleksologii na sobie.

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie przygotowało także wyjątkową ofertę dla Pań, które chciałyby wyglądać młodziej i piękniej! W ramach atrakcji Global Wellness Day Panie skorzystały bezpłatnie z unikatowego zabiegu odmładzającego na twarz – Kolagen up, wykonywanego przez Krystiana Przybysza, znanego terapeutę. Zabieg przywraca piękno i młodość twarzy, ponieważ terapeuta oddziałuje na najgłębsze warstwy skóry. Jest przy tym nieinwazyjny i bezbolesny!

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także zajęcia „Zdrowe biodra”, które poprowadzili znakomici fachowcy: Bartłomiej Gajowiec, fizjoterapeuta i Sławomira Golonka, uznana instruktorka jogi. Podczas zajęć w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim uczestnicy zdobyli cenną i potrzebną wiedzę, jak zadbać o biodra, które są kluczową częścią ciała, jak zniwelować skutki siedzącego trybu życia, jak – dzięki ćwiczeniom na biodra – poprawić stan zdrowia całego ciała, a przy tym znakomicie się zrelaksować!

Wydarzeniem specjalnym organizowanym przez Sante w ramach Global Wellness Day był bieg w stylu slow joggingu pod okiem profesora Hiroakiego Tanaki, członka Japońskiego Komitetu Olimpijskiego, specjalisty fizjologii sportu, twórcy slow jogginu. Profesor Tanaka przyjechał do Polski specjalnie na zaproszenie firmy Sante, aby poprowadzić ten wyjątkowy trening dla sympatyków w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Profesor zaprezentował prawidłową technikę i założenia slow joggingu. Uczestnicy biegu nauczyli się, jak poprawnie stawiać stopy, jak odbijać się ze śródstopia, jak utrzymywać właściwą sylwetkę, jak prowadzić ruch, jak oddychać – wszystko po to, aby bieganie w rytmie niko niko było przyjemne, pozbawione ryzyka kontuzji i aby poprawiało stan zdrowia i samopoczucie. Było to wyjątkowe spotkanie z mistrzem, który chętnie dzielił się wiedzą i umiejętnościami – wszystko po to, by uczestnicy biegu Sante mogli cieszyć się zdrowiem i kondycją przez długie lata!

 

Edukacja prozdrowotna to ważny element działalności Sante. Firma Sante jest nie tylko znanym producentem zdrowej żywności, od wielu lat także promuje zdrowy i aktywny styl życia.

global_wellness_day_studio_santeBądź na bieżąco! Aby dowiedzieć się, jakie atrakcyjne wydarzenia przygotowuje Sante, wejdź na:

https://www.facebook.com/StudioSantepl/ 

https://www.facebook.com/SanteZnaczyZdrowie