Unikalne, japońskie Walentynki dla dwojga!

W Ovo Studio Walentynki trwają przez cały luty. Chcesz zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie bliskiej Ci osoby, skorzystaj z naszej propozycji i przeżyj razem z nią niezwykłą godzinę w japońskiej saunie skalnej.
W zimowe dni każdy potrzebuje ciepła, zdrowia, relaksu… Dokucza nam brak słońca, nękają przeziębienie i przygnębienie. Wydaje się, że nic się z tym nie da zrobić, że trzeba zacisnąć zęby i dotrwać do wiosny. A jednak nie! Wystarczy skorzystać z Gambanyoku – japońskiej sauny skalnej, która jest dostępna tylko w jednym miejscu w Polsce – w warszawskim Ovo Studio.

Ganbanyoku to naturalny infrared. W Japonii jest to najbardziej ceniony i popularny rodzaj sauny, większość Japończyków korzysta z niej co najmniej raz w tygodniu. Niektórzy uważają, że to tajemnica ich długowieczności.

Łóżko Ganbanyoku, które jest w Studio OVO w Warszawie jest wyłożone płytami z Black Silica – czarnej krzemionki wulkanicznej pochodzącej z wyspy Hokkaido. Ciepło emanujące z kamiennych płyt podgrzanych do komfortowej dla ciała temperatury 42-44 stopni wnika głęboko do wnętrza ciała, otwiera pory, uwalnia toksyny i rozluźnia mięśnie. Ponieważ ciało podgrzewane jest od dołu, jest to zupełnie inne doświadczenie niż w saunie fińskiej, czy parowej. Czujesz przyjemne ciepło, ale nie gorąco. Dlatego też zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca. Ciało wydziela inny niż w zwykłej saunie rodzaj potu, zwany przez Japończyków „potem perłowym” – bez specyficznego zapachu, o właściwościach bakteriobójczych. To naturalny balsam dla Twojej skóry. Dlatego po sesjach Ganbanyoku nie trzeba korzystać z prysznica, wystarczy dokładnie wytrzeć ciało ręcznikiem. Dodatkowo nagrzane płyty Black Silica emitują promienie podczerwone i jony ujemne – dzięki temu zabieg Ganbanyoku wzmacnia system odpornościowy organizmu i wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. A w dodatku w ciągu godziny można spalić od 800 do 1500 kalorii.

Czyż nie jest to najlepszy prezent, jaki można sprawić sobie i komuś bliskiemu?

W lutym, z okazji Walentynek, Ovo Studio przygotowało specjalną promocję dla par – nie tylko zakochanych, ale też przyjaciółek czy mamy z córką.  Już za 250 złotych można spędzić cudowną godzinę podczas rytuału na japońskim łóżku skalnym Ganbanyoku dla dwóch osób połączonego z masażem twarzy Shiatsu. Promocja trwa do końca lutego.
więcej szczegółów na ten ofert studia OVO – miejsca w centrum Warszawy w którym terapeuci i praktycy różnych technik manualnych łączą z niezwykłymi urządzeniami takimi jak właśnie japońskie łóżko skalne Ganbanyoku, Therangem – światło stymulacja i wibracja kryształów, czy Platofrma Schumanna. Takie działanie pozwala w bardzo efektywny i wciąż naturalny dbać o dobrostan naszego ciała.

Więcej na temat naszych usług www.ovostudio.pl

Al. Jerozolimskie 99./9; Warszawa (tuż obok Dworca Centralnego)
Tel. 22-464-82-90