Wafle ryżowe i wafle kukurydziane – extra cienkie wafle bezglutenowe od Sante

Wafle ryżowe i wafle kukurydziane Sante

Oto nowa odsłona wafli ryżowych i wafli kukurydzianych Sante! Teraz wafle ryżowe i wafle kukurydziane to wafle ekstra cienkie i bezglutenowe. Wafle Sante to produkt w 100% bez sztucznych dodatków. Są to wafle bez cukru dodanego, bez dodatku soli, o niskiej zawartości tłuszczu, a jeden wafel to tylko 19 kcal. Są dostępne w pięciu smakach: ryżowe naturalne, ryżowe ze słonecznikiem, ryżowe z amarantusem, ryżowe z solą himalajską oraz kukurydziane. 

Wafle ryżowe i wafle kukurydziane – bez glutenu

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie konsumentów coraz częściej zgłaszających różne formy nietolerancji glutenu, firma Sante wprowadziła na rynek wafle ryżowe bezglutenowe oraz wafle kukurydziane bezglutenowe. Ryż i kukurydza to zboża naturalnie niezawierające glutenu, jednak na etapie produkcji może dochodzić do zanieczyszczenia ich śladowymi ilościami glutenu. Dla bezpieczeństwa osób nietolerujących glutenu w diecie, takie produkty mają na etykiecie komunikat „może zawierać gluten”. Firma Sante skutecznie wyeliminowała to ryzyko przy produkcji wafli ryżowych i kukurydzianych, a na etykietach tych produktów znalazło się wyraźne oznaczenie „Gluten Free” (bez glutenu). Osoby mające alergię na gluten mogą teraz śmiało sięgać po wafle Sante.

Czy wafle ryżowe są zdrowe? 

Wafle ryżowe i wafle kukurydziane Sante to najwyższej jakości wafle w 100% bez sztucznych dodatków – nie zawierają substancji konserwujących, sztucznych aromatów i barwników, emulgatorów i spulchniaczy. Wyróżnia je krótki i przejrzysty skład, który docenią świadomi konsumenci unikający bezwartościowych z punktu widzenia zdrowej diety składników. Wafle Sante to wafle bez cukru dodanego i bez dodatku soli, o niskiej zawartości tłuszczu. Jeden wafel to tylko 19 kcal! Wafle kukurydziane Sante to coś dla miłośników kukurydzy – jest to produkt kontrolowany na nieobecność GMO.

Czy warto jeść wafle ryżowe?

Wafle ryżowe Sante są produkowane z pełnych ziaren ryżu brązowego, z dodatkiem ryżu białego. Pełnoziarnisty ryż zachowuje najcenniejsze wartości odżywcze. Wafle ryżowe i kukurydziane dostarczają błonnika pokarmowego. Wafle ryżowe Sante zawierają dodatek nasion cenionych ze względu na smak i właściwości. Do wyboru: wafle ryżowe z amarantusem, nazywanym „pokarmem biegaczy” i zaliczanym do superfood; wafle ryżowe z solą himalajską, najszlachetniejszą odmianą soli na Ziemi; wafle ryżowe ze słonecznikiem, uznawanym za polską superżywność. Wafle kukurydziane również zawierają dodatek soli himalajskiej do smaku.

Wafle cienkie – pyszna przekąska dla każdego

Nowa rodzina wafli ryżowych i wafli kukurydzianych to wafle extra cienkie. Dzięki temu są jeszcze delikatniejsze w smaku i bardziej chrupiące. Wafle ryżowe i kukurydziane to produkt dla osób poszukujących zdrowej przekąski. Stanowią niskokaloryczną alternatywę dla zwykłego pieczywa, a można chrupać je o każdej porze dnia. Wygodne opakowanie ułatwia zabranie wafli na wycieczkę, do pracy czy w podróż. Jeśli szukasz przekąski na imprezę, wafle ryżowe z masłem orzechowym GO ON! czy pasztetami wegańskimi LOVEGE z pewnością zrobią furorę.

*

Firma rodzinna Sante powstała w 1992 r. jako firma rodzinna i od początku wyznaczała trendy na rynku zdrowej żywności. Sante znaczy zdrowie – misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Sante jest ekspertem na rynku produktów śniadaniowych w Polsce. Bogata oferta obejmuje m.in. płatki śniadaniowe, ciasteczka zbożowe, otręby, batony i produkty sojowe, kasze, sól i cukier. Unikatowe produkty to Otręby owsiane „Premium” wysokobłonnikowe, Masło orzechowe, Sól morska o obniżonej zawartości sodu, a także seria „Skarby Ziemi”, w skład której wchodzą produkty zaliczane do superżywności (np. Amarantus, Quinoa, Jagody goji, Ostropest plamisty i inne) oraz marka GO ON! (m.in. Masło orzechowe 100% orzeszków i batony proteinowe dla aktywnych). W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.