Sante głównym partnerem Pikniku na Rzecz Transplantacji

W niedzielę 22 maja w Warszawie odbędzie się charytatywny Piknik na Rzecz Transplantacji. Cel Pikniku jest piękny – to wsparcie dla nowo otwartego Dziecięcego Centrum Transplantacji w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Sante będzie głównym partnerem Strefy Aktywności.

Edukacja prozdrowotna to niezwykle ważny element działalności firmy Sante. Od wielu lat jest ona zaangażowana w akcje promujące zdrowie i aktywny styl życia. Sante wspiera również ideę slow joggingu i dlatego w tym wyjątkowym dniu specjalnie dla wszystkich uczestników pikniku organizuje Bieg po Życie. Bieganie w stylu japońskiego slow joggingu to najlepszy sposób na zdrowie! Slow jogging łączy wszystkie zalety biegania, a jednocześnie nie naraża nas na kontuzje, zakwasy, bóle mięśni. Biegając w stylu slow nie odczuwa się zmęczenia.

Bieg po Życie odbędzie się w niedzielę 22 maja o godz. 14:30 na Agrykoli. Do udziału zachęcamy wszystkich warszawiaków, konsumentów i sympatyków firmy Sante. Dla uczestników Biegu przewidziano miły upominek i degustację produktów Sante!

***

O SANTE

Sante znaczy zdrowie – od początku istnienia nazwa firmy określa jej filozofię, tożsamość i zasady funkcjonowania. Firma rodzinna Sante została założona w 1992 r. przez Andrzeja Kowalskiego i jego braci – Wojciecha i Marka Kowalskich oraz wspólnika Witolda Szpaka, wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Sante jest liderem na rynku produktów śniadaniowych w Polsce. Bogata oferta obejmuje m.in. płatki śniadaniowe, ciasteczka zbożowe, otręby, batony i produkty sojowe, kasze oraz cukier. Unikatowe produkty to Otręby owsiane „Premium” wysokobłonnikowe, Masło orzechowe, Sól morska o obniżonej zawartości sodu, a także seria „Skarby Ziemi”, w skład której wchodzą produkty zaliczane do super-żywności (np. Amarantus, Quinoa, Jagody goji, Ostropest plamisty i inne) oraz marka GO ON (Masło orzechowe 100% orzeszków i batony proteinowe dla aktywnych). Sante jest również jedynym dystrybutorem produktów Alpro. Troska o zdrowie to deklaracja Sante wobec klientów, pracowników, partnerów i środowiska w zakresie całego procesu prowadzenia biznesu oraz tworzących go elementów.