FIT Musli na zdrowe śniadanie – nowa receptura!

płatki fit

Firma Sante zmodyfikowała recepturę pełnoziarnistych płatków śniadaniowych FIT Musli bez cukru dodanego i bez żadnych sztucznych dodatków. Owoce liofilizowane i suszone oraz naturalne soki owocowe, którymi barwione są płatki ryżowe, nadają produktowi intensywnie owocowy i subtelnie słodki smak. FIT Musli to naturalne źródło: niacyny, potasu, fosforu, magnezu, żelaza i cynku, oraz błonnika. Wyróżnia je rekordowa zawartość pełnego ziarna – ponad 76%. FIT Musli mają niską zawartość tłuszczów. Zostały stworzone specjalnie dla osób aktywnych, które chcą jeść smacznie i zdrowo.

 

FIT Musli bez cukru – śniadanie dla aktywnych

Fit Musli bez cukru dodanego to idealny produkt dla osób, które chcą ograniczyć cukier w diecie. Zawierają wyłącznie cukry naturalnie występujące cukry, nie są niczym dosładzane. Intensywnie owocowy i jednocześnie słodki smak zawdzięczają innowacyjnej technologii produkcji, opracowanej specjalnie do ich produkcji. Płatki ryżowe, będące w składzie Sante FIT, są barwione naturalnymi sokami owocowymi, dzięki czemu są subtelnie słodkie. Duża ilość owoców suszonych i liofilizowanych również zapewnia wyjątkową smakowitość FIT Musli.

FIT Musli są dostępne w dwóch smakach:

 

Zdrowe śniadanie – płatki bez sztucznych dodatków

Płatki śniadaniowe FIT Musli wyróżnia unikatowy skład bez żadnych sztucznych dodatków. Nie zawierają:

  • substancji konserwujących
  • wzmacniaczy smaku (w tym glutaminianów)
  • sztucznych aromatów
  • sztucznych barwników
  • emulgatorów i substancji spulchniających

Zostały stworzone z najwyższej jakości składników w 100% pochodzenia naturalnego. Zastosowane aromaty naturalne sprawiają, że płatki są jeszcze smaczniejsze. To smak prosto z natury!

 

Płatki pełnoziarniste – właściwości FIT

Płatki zbożowe z pełnego ziarna pszenicy i ryżu stanowią ponad 76% składu produktu. Jest to rekordowa zawartość składników pełnoziarnistych w płatkach śniadaniowych dostępnych na polskim rynku. Pełne ziarno zbóż właściwości zawdzięcza bogactwu witamin, składników mineralnych i błonnika, które są tracone w procesie rafinacji, czyli oczyszczania. FIT Musli są naturalnym źródłem niacyny, potasu, fosforu, magnezu, żelaza i cynku, oraz błonnika pokarmowego. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości – już dwie porcje płatków FIT spożywane regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomogą uzyskać ten efekt zdrowotny. Płatki śniadaniowe FIT dostarczają także węglowodanów złożonych, dostarczających energii od samego rana.

 

Śniadanie FIT – zdrowe płatki śniadaniowe

Płatki śniadaniowe FIT to innowacyjny produkt na polskim rynku. Są idealne na szybkie śniadanie lub przekąskę w ciągu dnia. Świetnie komponują się z napojami roślinnymi i mlekiem, można z nimi przyrządzić pyszne desery jogurtowe i sałatki owocowe. Pyszne, chrupiące, opiekane pełnoziarniste płatki śniadaniowe FIT Musli z bogactwem owoców umilą każdy poranek, a takie zdrowe śniadanie zapewni energię na cały dzień.

 

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Green Tree, Cookiss, Flipsy. W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.