Granola proteinowa GO ON – nowość od Sante!

Granola proteinowa GO ON to nowy produkt, który wprowadziła właśnie na rynek firma Sante. Nasze opiekane płatki śniadaniowe – pyszne jak domowa granola – są dostępne w dwóch smakach: Granola czekoladowa i Granola z owocami. Z pewnością skradną serce miłośnikom zdrowego odżywiania, bo to produkty proteinowe bez dodatku cukru, bez oleju palmowego i bez pszenicy. Sprawdzą się jako produkty dla aktywnych, bo pomagają uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na białko i dostarczają ważnych witamin oraz składników mineralnych.

GO ON Protein – Granola bez cukru, bez oleju palmowego, bez pszenicy

Proteinowa Granola GO ON to produkt bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry, pochodzące ze zbóż i owoców. Ucieszy to osoby, które lubią granolę na śniadanie, ale dbają o ograniczenie cukru. W połączeniu z mlekiem, napojem roślinnym czy jogurtem stworzysz pożywne i zdrowe śniadanie, dostarczające organizmowi energii i cennych składników odżywczych. Ponadto Granola proteinowa GO ON to produkt niezawierający oleju palmowego i bez pszenicy. Białko roślinne sprawia, że Granola proteinowa jest odpowiednia dla wegan i wegetarian.

Czy granola jest zdrowa?

Granola białkowa GO ON to produkt, który ma odpowiednie proporcje pomiędzy węglowodanami, białkiem i tłuszczami. Ponadto dostarcza cennych składników odżywczych, niezbędnych w codziennej diecie. Są to:

Białko roślinne

Składniki mineralne:

  • fosfor
  • magnez
  • żelazo
  • cynk
  • miedź
  • mangan

Witaminy:

  • tiamina
  • witamina A
  • witamina E

Błonnik pokarmowy

Co to jest Granola?

Granola GO ON Protein to opiekane pełnoziarniste płatki owsiane o zwiększonej ilości białka, z pysznymi dodatkami:

Granola – gdzie kupić?

Zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym Sante, gdzie dostępna jest również inna zdrowa żywność online z ekspresową dostawą 48 h. Sprawdź nasze promocje: https://sklep.sante.pl/ 

 

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.