Masło orzechowe GO ON – opakowanie ekonomiczne


Firma Sante wprowadziła do sprzedaży masło orzechowe GO ON w słoiku o pojemności 180 gram. To mniejsze opakowanie jest bardziej poręczne, a przez to idealne na urlop czy na działkę, lub dla osób, które spożywają masło orzechowe okazjonalnie. Atrakcyjna cena zachęca do spróbowania tym bardziej, że produkt ma te same właściwości odżywcze, co „duże” masło orzechowe GO ON: 100% orzechów arachidowych, bez sztucznych dodatków i oleju palmowego, witaminy, składniki mineralne, białko i błonnik. 

Peanut Butter GO ON – 100% orzechów arachidowych

Skład na etykiecie Peanut Butter nie mógłby być już krótszy: orzechy arachidowe i nic więcej. Produkt wyróżnia się przez to na rynku smakiem i wysokimi właściwościami odżywczymi. Peanut Butter GO ON w słoiku jest dostępne w wersji smooth, czyli orzeszki ziemne są zmielone na gładki krem bez żadnej grudki.

Masło orzechowe – właściwości odżywcze

Skład produktu jest krótki, ale tabela wartości odżywczej – mocno rozbudowana. Masło orzechowe GO ON w słoiku to skarbnica substancji odżywczych. Zawiera:

  • białko – aż 26%
  • witaminy: niacynę, kwas foliowy i witaminę E
  • fosfor, cynk, magnez, potas i żelazo
  • błonnik
  • nienasycone kwasy tłuszczowe

Nie zawiera natomiast: oleju palmowego, dodatku soli i bez dodatku cukru. Zawiera wyłącznie naturalnie występujące w fistaszkach cukier i sól. Może być ważnym elementem i urozmaiceniem prawidłowo zbilansowanej diety. Nawet jeśli ktoś na co dzień nie je masła orzechowego, może teraz kupić mniejsze opakowanie w atrakcyjnej cenie, żeby je wypróbować.

Masło orzechowe – z czym jeść?

Peanut Butter GO ON bardzo dobrze smakuje na kanapce, na waflu ryżowym czy na pieczywie chrupkim. Można nim smarować omlety, dodawać do naleśników. Świetnie pasuje do domowej owsianki. Domowe ciasteczka orzechowe zyskują na smaku, jeśli dodamy do masy masło orzechowe. Sportowcy dodają je do koktajli i shake’ów. A prawdziwe łasuchy jedzą je łyżką wprost ze słoika.

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Green Tree, Cookiss, Flipsy. W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.