Orzeszki ziemne prażone niesolone i solone – nowość od Sante!

Rodzina bakalii firmy Sante wciąż się powiększa. Dołączyły do niej właśnie dwa pyszne produkty: orzeszki ziemne prażone solone i orzeszki ziemne prażone niesolone. Orzeszki arachidowe są malutkie, ale nie dajcie się zwieść rozmiarowi! Każdy z nich to bomba odżywcza – zawierają witaminę E, siedem składników mineralnych i błonnik pokarmowy. Prażone orzeszki Sante łatwo znaleźć na półce sklepowej, a rozpoznacie je po brandzie „Bakalia”.

Czy orzechy ziemne są zdrowe?

Orzeszki ziemne właściwości odżywcze zawdzięczają zawartości witaminy E –witaminie młodości, oraz składnikom mineralnym, takim jak: potas, fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan. Ponadto wyróżnia je wysoka zawartość błonnika pokarmowego. Orzeszki ziemne prażone bez soli, jak również prażone orzeszki ziemne z solą to pożywna przekąska do pracy i na wycieczkę.  Domowy seans filmowy, wspólne kibicowanie, niespodziewani goście – orzeszki arachidowe w takich sytuacjach są niezastąpione!

Właściwości orzeszków ziemnych

Orzeszki ziemne uprawiane były już w czasach prekolumbijskich na terenie Peru. Odkryli je i docenili hiszpańscy podróżnicy, doceniając za smak, pożywność i łatwość uprawy. Dziś fistaszki cieszą się popularnością wciąż z tych samych powodów. „Orzeszki ziemne są naturalnym źródłem składników mineralnych i błonnika, dostarczają również cennej witaminy E. Jeśli szukamy zdrowej przekąski, zdecydowanie lepszym wyborem będą orzechy niż słodkie bułki czy zwykłe ciastka, które zawierają dużo cukru. Zaletą jest również wygodne opakowanie, które sprawia, że orzeszki zawsze możemy mieć przy sobie” – mówi Sylwia Padamczyk, Brand Manager firmy Sante.

Marka BAKALIA – smaczne i zdrowe bakalie firmy Sante

Portfolio bakalii Sante obejmuje aktualnie następujące produkty:

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, Cookiss, Flips. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.