Popcorn ziarno do prażenia – nowość od Sante!

Firma Sante właśnie wprowadziła na rynek nową, szybką przekąskę – Popcorn. Najwyższej jakości kukurydza do prażenia w ziarnach to produkt kontrolowany na nieobecność GMO. Nie zawiera dodatku cukru, soli, tłuszczów ani polepszaczy smaku, więc możesz go przygotować na wiele sposobów, by smakował dokładnie tak, jak lubisz.

Popcorn Sante to pyszna przekąska dla dzieci i dorosłych. Jest smakowitą alternatywą dla słonych lub słodkich przekąsek. Idealny na domowy seans filmowy, na domową imprezę czy kinder bal. Popcorn Sante uprażysz zaledwie w kilka minut w garnku lub na głębokiej patelni.

Jak zrobić popcorn?

Aby przygotować popcorn jak w kinie, wystarczy głęboki garnek z przykrywką, niewielka ilość oleju i zaledwie kilka minut. Na rozgrzany olej wrzucamy ziarna kukurydzy i czekamy na charakterystyczne wystrzały, a gdy ustaną – pyszna i szybka przekąska jest gotowa!

Czym doprawić popcorn?

A oto kilka naszych propozycji na smaczny popcorn, który można chrupać podczas domowego wieczoru kinowego, z przyjaciółmi lub z dziećmi:

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.