Poznaj nowe batony RAW!


Firma Sante poszerzyła właśnie portfolio o smakowite batony RAW o mocno owocowym składzie. Batony RAW mają w 100% naturalny skład i krótką listę składników – bez zbędnych dodatków. To pyszna przekąska dla dzieci, dorosłych i wszystkich osób dbających o zdrową dietę, poszukujących produktów bez cukru dodanego. Batony RAW zapewnią dobre kalorie i porcję błonnika pokarmowego.

RAW – moc owoców w batonie

Nowe batony RAW są dostępne w dwóch smakach:

  • Baton RAW bananowo-kakaowy
  • Baton RAW orzechowy z chia

Batony RAW są wytwarzane na bazie pysznej pasty daktylowej z dodatkami: orzechami i owocami (bananowo-kakaowy) oraz migdałami, orzechami i nasionami chia (orzechowy z chia). Są to batony bez cukru dodanego, zawierają naturalnie występujące cukry. Obydwa rodzaje batonów dostarczają energii i są źródłem błonnika pokarmowego. Baton RAW to zdrowa przekąska dla dzieci i dorosłych dbających o urozmaiconą dietę, uwielbiają je także kobiety preferujące lekką słodycz bez dodatku cukru. Batony RAW mają – ze względu na skład 100% bez sztucznych dodatków – mocno owocowy smak i wyróżnia je proces produkcyjny RAW.

Co to jest RAW?

Dieta RAW food to inaczej: dieta surowa czy witarianizm, która zyskuje coraz większą popularność wśród konsumentów. Polega na spożywaniu produktów surowych, nie poddanych obróbce termicznej, takiej jak: gotowanie, smażenie czy pieczenie. Dieta na surowo ma tę zaletę, że produkty RAW utrzymują wysoką ilość witamin i enzymów, które są częściowo tracone w procesach przetwarzania. Dieta na surowo jest często uważana za najbardziej naturalną dietę dla człowieka. Podstawowym elementem diety RAW są oczywiście owoce i warzywa, będące naturalną skarbnicą składników odżywczych.

 

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Green Tree, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.