Smalec wegański – nowość od Sante!

Pyszne Smalce weganskie Sante

Smalec wegański z jabłkiem i cebulą oraz smalec wegański z żurawiną to dwie pyszne nowości firmy Sante, które powiększyły rodzinę produktów LOVEGE. Te smakowite pasty roślinne tworzymy z wyselekcjonowanych składników na bazie białej fasoli, z dodatkiem naturalnych przyprawa. Smalec wegański Sante to produkt bezglutenowy, 100% roślinny, znakomity nie tylko dla wegan i wegetarian. Idealna konsystencja i wspaniały smak sprawią, że zakochają się w nim wszyscy, którzy cenią smaczne i zdrowe odżywianie. Smalec wegański zawiera błonnik istotny dla prawidłowego metabolizmu. Jeśli myślisz, że smalec to zawsze tłusta przekąska, koniecznie spróbuj naszego smalcu wegańskiego:

Smalec z fasoli wspaniale smakuje z pieczywem chrupkim, waflami ryżowymi i tradycyjnym pieczywem. Podobnie jak pozostałe produkty wegetariańskie i wegańskie z rodziny LOVEGE – czy znasz je wszystkie?

Produkty wegańskie i wegetariańskie – są dla wszystkich

Po produkty bezmięsne sięgają w pierwszej kolejności weganie i wegetarianie, ale tak naprawdę są one odpowiednie dla wszystkich. Produkty roślinne są bardzo smaczne i dostarczają sporo błonnika. Ponadto są źródłem witamin, składników mineralnych i białka, a więc uzupełniają zapotrzebowanie organizmu na istotne składniki pokarmowe. Nieważne czy jesteś vege, czy nie, spróbuj naszych pysznych smalców roślinnych, od zakochania dzieli Cię jeden krok!

 

Smalec wegański – gdzie kupić?

Pyszny smalec wegański Sante kupisz w naszym sklepie internetowym: www.sklep.sante.pl , w supermarketach, sklepach ze zdrową żywnością, sklepach dla wegan i wegetarian, we wszystkich dobrych sklepach spożywczych.

 

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.