Wafle ryżowe z czekoladą deserową – nowość od Sante!

Wafle ryżowe z czekoladą deserową to kolejny smakowity produkt, który powiększył rodzinę wafli ryżowych firmy Sante. Wyprodukowane z ryżu brązowego i białego, mające w składzie aż 50% czekolady, przenoszą do świata wyszukanych przyjemności. Wafle ryżowe to nie tylko słodka przekąska, są także źródłem błonnika pokarmowego. Praktyczne opakowanie zawiera cztery wafle z czekoladą, więc możesz mieć je zawsze pod ręką: w domu, w pracy, w podróży.

„Wafle ryżowe w czekoladzie to źródło węglowodanów prostych (pochodzących z czekolady) i złożonych (pochodzących z ryżu), więc są świetne po treningu jako doładowanie energią. Dodatkowo czekolada jest źródłem kakao, które działa antyoksydacyjnie i dlatego warto włączyć je do diety. Oblany czekoladą deserową wafel ryżowy zapewnia wspaniałe doznania smakowe” – mówi Paulina Ihnatowicz, dietetyk.

Obecnie w ofercie Sante są dostępne następujące rodzaje wafli:

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.