Agnieszka Maciąg reklamuje Sante na billboardach

Agnieszka Maciąg reklamuje Sante na billboardach i w prasie

Ruszyła kampania reklamowa produktów Sante z udziałem Agnieszki Maciąg.

W terminie od połowy kwietnia do końca czerwca br. w największych miastach Polskich na backlightach reklamowane będą Ciasteczka Owsiane. W tym samym czasie w wybranych tytułach prasowych (tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki) pojawią się reklamy produktów z oferty eksperta żywności funkcjonalnej. Poza Ciasteczkami Owsianymi będą to Musli Lo bez dodatku cukru z inuliną oraz Otręby owsiane wysokobłonnikowe.

Wszystkie produkty reklamuje Agnieszka Maciąg, która od marca br. jest ambasadorem marki Sante i razem z firmą promuje ideę zdrowego stylu życia.

Kreacja, w której wykorzystano zdjęcia autorstwa Roberta Wolańskiego, została wykonana wewnętrznie przez dział marketingu Sante, planowaniem mediów zajął się dom mediowy Mediapol.

***

Sante znaczy „Zdrowie” – od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą – w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany w rankingu dziennika „Puls Biznesu”, wyróżnienie w plebiscycie „Złoty Paragon”, „HIT HANDLU”, i „Laur Konsumenta”.