Baton zbożowy Smart Team – nowość od Sante dla dzieci

Baton zbożowy Smart Team Sante

Firma Sante, która produkuje Smart Team, jedyne na rynku płatki śniadaniowe dla dzieci nie zawierające żadnych sztucznych dodatków powiększyła rodzinę produktów dla dzieci o baton zbożowy Smart Team. Wyjątkowo chrupiący baton z czekoladowych kuleczek ma w składzie trzy rodzaje zbóż: pełnoziarnistą pszenicę, ryż i kukurydzę. Zawartość cukru obniżono w nim o 30% w porównaniu do podobnych produktów. Jest wolny od tłuszczów utwardzonych oraz aromatów sztucznych. Baton Smart Team to smaczna przekąska dla dziecka – do szkoły, na spacer i na wycieczkę.

Baton zbożowy Smart Team – energia ze zbóż

Smart Team to pyszny batonik zbożowy w formie sprasowanych czekoladowych kuleczek, które są wypiekane z trzech rodzajów zbóż: pszenicy, ryżu oraz kukurydzy. Zawiera 24% składnika pełnoziarnistego z pszenicy. Produkty zawierające pełne ziarno zbóż są  zdecydowanie bardziej wartościowe odżywczo niż wypiekane z mąki oczyszczanej, czyli pozbawionej w procesie rafinacji otrąb bogatych w błonnik oraz zarodka – skarbnicy witamin i składników mineralnych. Baton zbożowy Smart Team dostarczając pełnego ziarna może być wartościowym uzupełnieniem prawidłowo zbilansowanej diety dziecka. Węglowodany pochodzące ze zbóż dostarczają energii, potrzebnej dziecku każdego dnia.

Obniżona zawartość cukru – sekret smaku

W artykułach spożywczych dla dzieci często dominującym składnikiem jest cukier, jednak w batonie Smart Team jest inaczej. Zawartość cukru została obniżona aż o 30% w stosunku do podobnych produktów, a mimo to baton jest wyśmienity. Sekret smaku kryje unikalna receptura, w skład której wchodzą: zboża oraz starannie dobrane dodatki, takie jak: kakao, cynamon, naturalny aromat waniliowy i cukier trzcinowy nierafinowany. Baton zbożowy w postaci ulubionych czekoladowych kulek to także radość wesołego chrupania.

Smart Team – bez zbędnych dodatków

Baton zbożowy Smart Team w odróżnieniu od wielu słodkich przekąsek dla dzieci nie zawiera tłuszczów utwardzonych, ani aromatów sztucznych. Składniki te nie wnoszą nic wartościowego do diety dziecka i dlatego zostały celowo wyeliminowane przez firmę Sante. Baton należy do rodziny produktów Smart Team, a jego rodzeństwo to płatki śniadaniowe dla dzieci, które nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. Płatki zbożowe Smart Team występują w pięciu wariantach smakowych: czekoladowe kuleczki, cynamonowe gwiazdki, miodowe kółeczka, chrupiące ciasteczka i czekoladowe muszelki. Wszystkie zawierają pełne ziarno, dostarczają ważnych dla dzieci składników mineralnych i witamin, w tym: witaminy C z aceroli, oraz błonnika. Rodzina produktów Smart Team to propozycja dla świadomych rodziców, którzy dbają o zdrową dietę dziecka i chcą, by dzieci jadły chętnie i ze smakiem. Śniadanie ze Smart Team dostarcza mnóstwo energii, a baton zbożowy Smart Team to sposób na jej uzupełnienie: w domu, w szkole, na spacerze czy na wycieczce.

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Green Tree, Cookiss, Flipsy. W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.