Flips – kultowe chrupki kukurydziane

Firma Sante wzbogaciła porfolio o chrupki kukurydziane Flips. Uwielbiane od 20 lat przez dzieci i dorosłych, i najbardziej rozpoznawalne chrupki z wesołym króliczkiem na opakowaniu, są dostępne w czterech smakach: naturalnym, czekoladowym, truskawkowym i toffi. Chrupki kukurydziane Flips  są produkowane w najwyższej jakości kukurydzy i nie zawierają glutenu, co potwierdza certyfikat  Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Flips – chrupki kukurydziane z tradycjami

Chrupki kukurydziane to jedna z ulubionych przekąsek dzieci i dorosłych, zwłaszcza jeśli są puszyste, delikatne i chrupiące. Takie właśnie są kultowe chrupki kukurydziane Flips, obecne na rynku od około 20 lat, które trafiły w 2017 roku do portfolio firmy Sante. Popularne „Flipsy” są produkowane zgodnie z tradycyjną recepturą, dzięki której mają ten sam rozpoznawalny smak i strukturę, co kiedyś. Zastosowana do ich wytworzenia kukurydza pochodzi ze sprawdzonych źródeł i odznacza się najwyższą jakością.

Bez glutenu

Chrupki kukurydziane Flips we wszystkich smakach są bezglutenowe i posiadają certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Na opakowaniu widoczny jest licencjonowany znak przekreślonego kłosa, który upewnia konsumentów, że produkt przeszedł rygorystyczny proces certyfikacji. Osoby, które wykazują nadwrażliwość na gluten, w ogóle go nie tolerują w diecie, bądź z innych przyczyn chcą ograniczyć jego spożywanie, mogą śmiało sięgać chrupki kukurydziane Flips.

Przekąska dla dzieci i dorosłych

Chrupki kukurydziane Flips to idealna przekąska, uwielbiana przez wszystkie dzieci i dorosłych. Nadają się również do rozszerzania diety maluchów. Chrupane w domu, na spacerze i w szkole, sprawiają dodatkową radość milusińskim. Chrupki kukurydziane Flips są dostępne w następujących wariantach:

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Green Tree, Cookiss, Flipsy. W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.