GO ON Nutrition – nowa marka PREMIUM od Sante

We współpracy ze sportowcami oraz dietetykami, a także Działem Badań i Rozwoju, firma Sante stworzyła nową markę suplementów diety GO ON Nutrition, odpowiadającą najwyższym światowym standardom jakości. Powstała z myślą o profesjonalistach oraz osobach aktywnych fizycznie, szukających pewnej, bezpiecznej i skutecznej suplementacji.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Firma Sante istnieje od 25 lat. Ma nie tylko wieloletnie doświadczenie, lecz także certyfikaty z zakresu jakości i bezpieczeństwa. W ofercie Sante jest ponad 250 produktów, które stanowią znakomite wsparcie dla zdrowia i kondycji, i są chętnie wybierane przez świadomych konsumentów. Dzięki utrzymaniu najwyższego poziomu jakości oraz polskiej, własnej produkcji Sante wyznacza nowe trendy na rynku zdrowej i funkcjonalnej żywności. Warunki, w których powstają suplementy GO ON Nutrition, są w 100% kontrolowane na każdym etapie produkcji. Gwarantuje to wysoką jakość produktów tej marki. Produkty GO ON Nutrition są wytwarzane z surowców najwyżej jakości, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Każdy klient marki może być pewny, że kupując suplementy GO ON Nutrition, sięga po produkty, których faktyczny skład odpowiada temu, co jest napisane na opakowaniu. Dzięki temu zarówno sportowcy, jak i amatorzy w bezpieczny sposób zadbają o zbilansowanie jadłospisu. Zrównoważona dieta, bogata w wartościowe składniki odżywcze, połączona z prawidłowo dobraną suplementacją i odpowiednim dla danej osoby treningiem to klucz do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Filozofią marki Sante jest dostarczanie klientom kompleksowego wsparcia codziennej diety w postaci wartościowych produktów spożywczych, które – w połączeniu z pełnowartościową suplementacją GO ON Nutrition – pomagają w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

Smak na TAK

Firma Sante odpowiedziała na rosnące zapotrzebowanie klientów nie tylko w zakresie jakości dostarczanych suplementów. Zadbała również o doskonały smak suplementów. Dzięki badaniom i testom smakowym suplementy i odżywki GO ON Nutrition mają wysokie walory smakowe, co sprawia, że są łatwo akceptowane w codziennej diecie. Dotyczy to zarówno profesjonalistów, jak i osób dopiero rozpoczynających suplementację. Na szczególną uwagę zasługuje fakt wyeliminowania z produktów białkowych GO ON Nutrition charakterystycznego metalicznego posmaku białka. Klienci mają do wyboru szeroką gamę smakową koktajli białkowych. Produkty GO ON Nutrition dodawane do codziennych posiłków i koktajli nie zaburzają naturalnego smaku potraw.

Więcej na stronie>> GO ON Nutrition!

****

Firma rodzinna Sante została założona w 1992 r. Sante znaczy zdrowie – misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Eksperci Sante z dziedziny dietetyki, technologii żywności i żywienia realizują projekty w oparciu o najnowsze badania naukowe i aktualne trendy żywieniowe.

Produkty Sante powstają z wyselekcjonowanych surowców, a dzięki najnowocześniejszym technologiom produkcji zachowują bogactwo składników odżywczych. Cały proces produkcji (od surowca, przez tworzenie produktu, po opakowanie) podlega rygorystycznym normom i kontrolom jakości. Artykuły spożywcze Sante od wielu lat doceniają konsumenci i eksperci, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie oraz dynamicznie zwiększająca się sprzedaż w Polsce i zagranicą.