GREEN TREE – nowe batony granola od Sante

Firma Sante, ceniona za produkty spożywcze najwyższej jakości, wprowadziła na rynek nowe batony granola. GREEN TREE jako jedyne na rynku batony zbożowe zawierają beta‑glukany obniżające cholesterol. GREEN TREE to bogactwo błonnika, tiaminy i aż 4 składników mineralnych: fosforu, magnezu, żelaza i cynku. W składzie mają do 62% pełnoziarnistych płatków owsianych i aromaty naturalne. GREEN TREE to batony zbożowe bez dodatku pszenicy. Do wyboru są batony w 3 smakach: z czekoladą, z żurawiną, z miodem. Są tak pyszne jak Granola Sante i zawsze możne je mieć przy sobie.

GREEN TREE – bez zbędnych dodatków

Batony GREEN TREE nie zawierają substancji konserwujących, barwników, glutaminianów, spulchniaczy, sztucznych aromatów i barwników. Wyjątkowy smak zawdzięczają najwyższej jakości składnikom i unikalnej recepturze, gwarantujące wysoką wartość odżywczą i wspaniały smak. Batony GREEN TREE zawierają miód i cukier trzcinowy nierafinowany zamiast zwykłego cukru oraz aromaty naturalne zamiast sztucznych.

Jedyne batony z beta-glukanami – niższy cholesterol

GREEN TREE to jedyne na rynku batony zbożowe, które dostarczają beta-glukanów obniżających poziom cholesterolu. Badania naukowe potwierdziły, że beta-glukany zawarte w owsie, spożywane w ilości 3g dziennie, obniżają poziom cholesterolu we krwi. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca. Istnieje wiele czynników ryzyka tej choroby. Zmiana jednego z tych czynników ryzyka może wywierać korzystny wpływ lub go nie wywierać. Batony GREEN TREE zawierają beta-glukany w ilości 2,6‑2,9g/100g produktu (w zależności od smaku). Już jedna porcja (2 batoniki o łącznej masie 40g) spożywana regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pozwoli uzyskać ten efekt zdrowotny.

Pełne ziarno – bogactwo błonnika, 4 minerałów i tiaminy

GREEN TREE to batony zbożowe zawierające 57-62% pełnoziarnistych płatków owsianych. Pełne ziarno owsa jest bogate w składniki odżywcze, których pozbawiane są zboża w procesie oczyszczania. Produkty zawierające pełne ziarno są ważną częścią piramidy żywieniowej człowieka. Batony GREEN TREE wyróżniają się wysoką zawartością błonnika i fosforu. Fosfor pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, w prawidłowym funkcjonowaniu błon komórkowych i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Są także źródłem magnezu, żelaza i cynku. Ponadto zawierają witaminę B1 (tiaminę). Jedna porcja (2 batoniki o łącznej masie 40g) spożywana regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pozwoli uzyskać ten efekt zdrowotny.

GREEN TREE – bez dodatku pszenicy

Baton GREEN TREE to produkt bez dodatku pszenicy – zawiera najwyższej jakości pełnoziarniste płatki owsiane. To idealna propozycja dla osób, które chcą wykluczyć z diety pszenicę, a jednocześnie cenią wysokie walory odżywcze produktów zbożowych i nie chcą z nich rezygnować. Baton zbożowy bez dodatku pszenicy to propozycja dla konsumentów, którzy świadomie pragną kształtować dobre nawyki żywieniowe.

GREEN TREE – pożywna i przepyszna przekąska

Baton GREEN TREE to pożywna przekąska dla dorosłych i dla dzieci. Z pewnością ucieszą się miłośnicy Granoli Sante, ponieważ batony GREEN TREE są tak samo pyszne i chrupiące. W poręczne opakowanie zapakowano dwa pyszne batony. Możesz zabrać je ze sobą, dokądkolwiek idziesz, i sięgać po nie, gdy tylko masz ochotę na wartościową przekąskę. Baton GREEN TREE to nie tylko pyszna przekąska, ale również niezbędny element prawidłowo zbilansowanej diety.

*

Firma rodzinna Sante została założona w 1992 r. przez Andrzeja Kowalskiego i jego braci – Wojciecha i Marka Kowalskich. Sante znaczy zdrowie – misją firmy Sante jest dostarczanie żywności najwyższej jakości oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Sante jest liderem na rynku produktów śniadaniowych w Polsce. Bogata oferta obejmuje m.in. płatki śniadaniowe, ciasteczka zbożowe, otręby, batony i produkty sojowe, kasze oraz cukier. Unikatowe produkty to Otręby owsiane „Premium” wysokobłonnikowe, Masło orzechowe, Sól morska o obniżonej zawartości sodu, a także seria „Skarby Ziemi”, w skład której wchodzą produkty zaliczane do superżywności (np. Amarantus, Quinoa, Jagody goji, Ostropest plamisty i inne) oraz marka GO ON (m.in. Masło orzechowe 100% orzeszków i batony proteinowe dla aktywnych). W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.