Konkurs Sante „Pora na Zdrowie”

Pora na zdrowie

Rusza test wiedzy Sante

Czy rzeczywiście wiemy, jak dobrze się odżywiać? – wszystkich, którzy chcą sprawdzić lub poszerzyć swoją wiedzę na ten temat firma Sante, producent  żywności funkcjonalnej, zaprasza do udziału w teście pod nazwą „Pora na zdrowie”. Każdy, kto w terminie od 28 czerwca do 12 lipca poprawnie odpowie na min. 5 pytań, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. A wykonując Zadanie Dodatkowe ma szansę na zdobycie Nagrody Głównej – relaksującego weekendu dla dwojga w uroczym pensjonacie Siódmy Las.

„Pora na zdrowie” to zestaw 6 losowo wybieranych pytań z zakresu zdrowego odżywiania i stylu życia, dostępnych na stronie konkursowej Sante (www.poranazdrowie.sante.pl). Uczestnik, który jako pierwszy o danej godzinie rozwiąże prawidłowo test, otrzymuje nagrodę w postaci kuponu o wartości 50 zł na zakup produktów marki SANTE oraz Książkę Agnieszki Maciąg „Smak Życia”.

Uczestnicy, którzy w danej godzinie pomiędzy 9:00 a 20:00 włącznie jako pierwsi wyślą prawidłowo wypełnione testy mogą również wygrać nagrodę drugiego stopnia – 20%-owa zniżka na zakupy o wartości min. 50 PLN  w sklepie internetowym SANTE (www.sklep.sante.pl).

Można również zawalczyć o Nagrodę Główną, jaką stanowią dwa dwuosobowe weekendy wypoczynkowe w położonym w Kazimierskim Parku Krajobrazowym pensjonacie Siódmy Las. W tym celu, poza udzieleniem poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, będzie trzeba rozwiązać Zadanie Dodatkowe – ułożyć hasło promujące zdrowe życie. Zwycięzcę wyłoni jury pod przewodnictwem Agnieszki Maciąg, znanej modelki, dziennikarki i ambasadorki marki Sante.

Konkurs „Pora na zdrowie” potrwa od 28 czerwca do 12 lipca. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej konkursu pod adresem www.poranazdrowie.sante.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Zapoznaj się z informacją prasową: 28_06_sante_test_wiedzy_pora_na_zdrowie.

***

Sante znaczy zdrowie – od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą – w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany w rankingu dziennika „Puls Biznesu”, wyróżnienie w plebiscycie „Złoty Paragon”, „HIT HANDLU” i „Laur Konsumenta”.