Masło orzechowe proteinowe KOKOS GO ON – nowość od Sante!

Firma Sante wprowadziła właśnie na rynek masło orzechowe GO ON o smaku kokosa.  Jest to produkt proteinowy, wzbogacony w białko WPC – najwyższej jakości białko pełnowartościowe. Nasz krem orzechowy kokosowy, podobnie jak inne rodzaje masła orzechowego GO ON, nie zawiera oleju palmowego i jest to produkt bez cukru dodanego. Docenią to z pewnością osoby dbające o zdrowe odżywianie i aktywne fizycznie. Poznaj bliżej nasz produkt!

Masło orzechowe proteinowe o smaku kokosa – właściwości

Produkt proteinowy to taki, który wyróżnia się zwiększoną ilością białka. Ale nie każde białko jest takie samo. Firma Sante wzbogaca różne rodzaje masła orzechowego białkiem WPC, czyli tzw. białkiem pełnowartościowym o doskonałej przyswajalności. W odróżnieniu od innych białek zawiera ono zestaw niezbędnych aminokwasów, których organizm człowieka nie jest w stanie sam wytworzyć i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem. Produkty proteinowe to sposób, by uzupełnić białko w organizmie i cenią je zwłaszcza (choć nie tylko!) profesjonalni sportowcy i osoby uprawiające sport rekreacyjnie, bo mają  zwiększone zapotrzebowanie na białko . Masło orzechowe o smaku kokosa GO ON zawiera koncentrat białek serwatkowych WPC z mleka i odznacza się wysoką zawartością białka – 28 g białka/100 g produktu.

Masło orzechowe proteinowe bez cukru

Kokosowe masło orzechowe GO ON to produkt bez cukru dodanego. Aby było jeszcze smaczniejsze,  dodaliśmy niewielką ilość ksylitolu. Ten naturalny słodzik, pochodzący z kory brzozy, ma bardzo korzystne właściwości. Ksylitol zawiera  aż  o 40% mniej kalorii niż cukier i ma niski indeks glikemiczny, przez co nie wywołuje gwałtownych skoków insuliny w organizmie. A ponadto – zupełnie odwrotnie niż cukier – działa przeciwpróchniczo i wspiera prawidłową mineralizację zębów. Wszystko to sprawia, że ksylitol to świetny zamiennik cukru i dlatego znalazł się w składzie masła orzechowego „kokos” GO ON.  Dowiedz się więcej o ksylitolu: > KLIKNIJ <

Proteinowe masło orzechowe bez oleju palmowego

Masło orzechowe kokosowe GO ON to produkt bez oleju palmowego. W jego składzie jest tylko to, co niezbędne dla zdrowej diety i przyjemności z jedzenia: prawie 70% zmielonych orzeszków arachidowych, wiórki kokosowe, białko WPC i przyprawy. Dla osób, które preferują masło orzechowe 100% orzechów arachidowych, polecamy natomiast masło orzechowe GO ON i GO ON Nutrition  Są to również produkty bez oleju palmowego, bez dodatku cukru, bez dodatku soli. Ale zachęcamy, spróbujcie naszego „kokosa”!

Ile kalorii ma masło orzechowe?

Zbędne kalorie? Nie! Tego nie chcemy! Masło orzechowe zawiera 560 kcal/100 g, ale są to tzw. „dobre kalorie” – pochodzące z węglowodanów złożonych, nienasyconych kwasów tłuszczowych omega i dostarczone organizmowi w towarzystwie błonnika, który spowalnia wchłanianie węglowodanów. Takie właśnie jest nasze masło orzechowe proteinowe o smaku kokosa. I bez obaw, masło orzechowe nie tuczy – przeczytaj artykuł. Posiłki z dodatkiem masła orzechowego zapewniają na długo poczucie sytości, krótko mówiąc – po ich zjedzeniu np. owsianki z masłem orzechowym, będziesz najedzona przez długi czas. Poznaj więcej naszych przepisów z masłem orzechowym.

Gdzie kupić proteinowe masło orzechowe?

Naszą nowość i inne zdrowe masła orzechowe możesz kupić w naszym sklepie internetowym z szybką dostawą w 48 h. Przejdź do sklepu: