Mieszanki bakaliowe Sante – świąteczne nowości

Wejście firmy Sante na rynek bakalii stało się faktem. Teraz przyszedł czas na nowości w tej kategorii. W ten sposób firma produkująca żywność funkcjonalną pragnie jeszcze bardziej zaznaczyć swoją pozycję na rynku bakalii. Efektem jest wprowadzenie do sprzedaży mieszanek bakaliowych: Studenckiej oraz Premium –– idealnych, pożywnych, energetycznych przekąsek dla każdego!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wkrótce na naszym stole pojawią się dania, otoczone aurą wspólnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością nie zabraknie domowych ciast, wypieków, których nie można sobie wyobrazić bez bakalii. Firma SANTE przygotowała niespodziankę z okazji zbliżających się Świąt i swoją ofertę poszerzyła najpierw o bakalie, by później poczęstować Nas wszystkich mieszankami bakaliowymi, które podobnie jak migdały, orzechy, rodzynki, śliwki i morele również zaskoczą swoją jakością oraz ceną.

mieszanka_studencka_100gMieszankę Studencką tworzą rodzynki, orzechy włoskie i laskowe oraz migdały. To idealnie stworzona kompozycja dedykowana nie tylko dla studiującej młodzieży, ale każdemu konsumentowi ze względu na szereg walorów odżywczych. Mieszanka posiada wysoką zawartość witaminy E, witaminy K oraz minerałów: potasu, wapnia i fosforu. To również źródło tiaminy, niacyny, żelaza, cynku i magnezu. Całe to bogactwo jest naturalnym rezultatem doboru składników, tworzących Mieszankę Studencką Sante. Można ją zabrać ze sobą do szkoły, pracy, w podróże krótsze i dłuższe. To również idealny dodatek do deserów i ciast.

Cena netto dla detalu: 3,95 zł / 100 g

mieszanka_premium_100gMieszanka Premium to oryginalna receptura stworzona przez Sante, której sekret tkwi w dodaniu dwóch owoców, należących do prestiżowej kategorii „superfruits”. Podobnie jak Mieszanka Studencka składa się z rodzynek, orzechów włoskich i laskowych oraz migdałów. Urozmaiceniem Mieszanki są jagody goji i żurawina – owoce szczególnie doceniane przez dietetyków i konsumentów ze względu na dużą dawkę witamin i minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Mieszanka Premium jest naturalnym źródłem tiaminy, potasu, fosforu, magnezu i żelaza, dodatkowo wyróżniając się wysoką zawartością witaminy E.

Cena netto dla detalu: 3,95 zł / 100 g

Wprowadzenie na rynek bakalii jest kolejnym krokiem firmy Sante w stronę rozszerzania oferty i wprowadzania nowych kategorii, z którymi firma wcześniej nie była kojarzona. W tym roku pojawiła się bogata linia herbat, którą tworzą herbaty liściaste zielone i czarne, funkcjonalne oraz owocowe. Na uwagę zasługuje również pojawienie się produktu unikalnego, jakiego nie było dotąd na rynku – batonów GO ON dla osób aktywnych fizycznie. Teraz nadszedł moment wprowadzenia bakalii.

W ten sposób firma, produkująca żywność funkcjonalną udowadnia, że oprócz pożywnych produktów śniadaniowych, ma do zaoferowania swoim konsumentom również inne receptury, tworzone w zgodzie z niezmienną filozofią firmy, która od 21 lat dostarcza konsumentom zdrowie w jedzeniu.

***

Sante znaczy zdrowie – od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz jednym z liderów na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 150 pozycji produktowych, wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą – w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, na Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany w rankingu dziennika „Puls Biznesu”, wyróżnienie w plebiscycie „Złoty Paragon”, „HIT HANDLU” i „Laur Konsumenta”.