Napój sojowo-czekoladowy – nowość od Sante!

Napój sojowo-czekoladowy dołączył właśnie do portfolio napojów roślinnych Sante. Wyróżnia go: pyszny czekoladowy smak, kremowa konsystencja i świetny skład. Zawiera witaminę A i D, białko i wapń. Ma niską zawartość tłuszczów. Jest to produkt bez laktozy. Napój sojowo-czekoladowy jest w 100% roślinny, odpowiedni dla wegan i wegetarian. Poręczne opakowanie 250 ml z zamknięciem wielorazowego użytku sprawia, że można wziąć go ze sobą na drogę, do szkoły, na wycieczkę – jako małe co nieco. Uwielbiają go dzieci i dorośli, niekoniecznie tylko wegetarianie. Opakowanie bez słomki – dbamy o ekologię!

 

Czy warto pić napoje roślinne?

Coraz więcej osób skarży się na alergię na białka mleka lub nietolerancję laktozy. Problem może dotyczyć nawet 40% polskiego społeczeństwa. Co robić, gdy mleko wywołuje dolegliwości żołądkowe i nie tylko? Z pomocą przychodzą napoje roślinne w różnych smakach, które nie zawierają tych alergizujących składników. Napój roślinny to znakomita alternatywa dla mleka krowiego dla wszystkich osób, które nie mogą go pić. A co z osobami zdrowymi? Czy powinny sięgnąć po napoje roślinne? Dla kogo są one odpowiednie? Dobra wiadomość – dla wszystkich! Napoje roślinne to nie są produkty przeznaczone tylko dla osób z problemami żołądkowymi, ani też wyłącznie dla wegan i wegetarian. Dlaczego? Bo są po prostu pyszne i mogą stanowić fantastyczne urozmaicenie menu w każdym domu. Niektóre napoje roślinne są dodatkowo wzbogacane w wapń i witaminy, by stanowić jeszcze lepszy zamiennik mleka krowiego. Umożliwiają wiele kulinarnych przygód, można je stosować na zimno i na ciepło, do koktajli, deserów, kawy, można pić solo – zamiast szklanki mleka, bo świetnie zaspokajają pragnienie. Nawet zwykła owsianka na mleku migdałowym będzie miała zupełnie niezwykły smak! Nie wierzysz? Przeprowadź samodzielnie test napojów roślinnych i wybierz swoje ulubione smaki!

Napoje roślinne SANTE i napoje roślinne ORGANIC Sante

Rodzina napojów roślinnych SANTE systematycznie się powiększa! Aktualnie znajdują się następujące produkty:

A czy Ty masz już swoje ulubione smaki roślinne? Spróbuj już dziś!

 

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.