Nowe Crunchy Sante

Płatki śniadaniowe crunchy Sante

Sante, marka spożywcza znana z najwyższej jakości produktów, zmodyfikowała recepturę Crunchy – prażonych płatków śniadaniowych. Crunchy to produkt bez dodatku pszenicy. Zawiera do 47% pełnoziarnistych płatków owsianych. Dostarcza ważnych witamin: tiaminy i kwasu foliowego, oraz składników mineralnych: fosforu, manganu, magnezu, żelaza, miedzi i cynku. Wyróżnia je także wysoka zawartość błonnika pokarmowego. Crunchy klasyczne, Crunchy owocowe, Crunchy bananowe z czekoladą to idealna propozycja na pyszne i mocno chrupiące śniadanie.

Crunchy Sante – nawet do 47% pełnoziarnistego owsa w składzie

Crunchy to pyszne prażone płatki śniadaniowe, zawierające w zależności od wariantu smakowego od 36,5% do 47% pełnoziarnistych płatków owsianych. Pełne ziarno zbóż jest szczególnie cenione ze względu na wysoką zawartość składników odżywczych, które znajdują się w łusce i zarodku. Ziarno traci te właściwości w procesie oczyszczania, przeprowadzanego celem wyprodukowania mąki białej. Ponieważ pełne ziarno zajmuje istotne miejsce w piramidzie żywieniowej człowieka, dietetycy zalecają spożywanie pięciu posiłków dziennie zawierających pełne ziarno.

Crunchy – smaczne bez pszenicy

Crunchy Sante to produkt bez dodatku pszenicy. Zawiera najwyższej jakości pełnoziarniste płatki owsiane oraz mąkę jęczmienną i kukurydzianą. Crunchy Sante to idealna propozycja dla osób, które chcą wykluczyć z diety pszenicę, ale nie chcą jednocześnie rezygnować z produktów zbożowych. Crunchy bez pszenicy to odpowiedź firmy Sante na rosnące zapotrzebowanie konsumentów, którzy coraz częściej cierpią na nietolerancje pokarmowe i związane z tym dolegliwości, wynikające ze spożywania pszenicy. Crunchy Sante to zarazem produkt dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre nawyki żywieniowe i prawidłowo zbilansowaną, smaczną dietę.

Bogactwo błonnika, witamin i minerałów

Crunchy Sante wyróżnia się wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Jest źródłem cennych  witamin z grupy B: tiaminy i kwasu foliowego. Odznacza się także wysoką zawartością fosforu i manganu. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a mangan w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych. Już jedna porcja Crunchy spożywana regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pozwoli uzyskać ten efekt zdrowotny. Ponadto Crunchy Sante jest źródłem: magnezu, żelaza i cynku. To prawdziwa skarbnica naturalnych składników odżywczych pochodzących ze zbóż, owoców i bakalii, które – w przeciwieństwie do pochodzących ze sztucznych premiksów – są znacznie lepiej przyswajalne przez organizm.

Urozmaicone śniadanie z Crunchy Sante

Nowe Crunchy Sante jest dostępne w trzech wariantach: Crunchy klasyczne (bez dodatku owoców), Crunchy owocowe (rodzynka, banan, ananas, żurawina, jabłko – aż 20% owoców w składzie) i Crunchy bananowe z czekoladą (banan i rodzynka oraz duże kawałki pysznej czekolady). Crunchy Sante to możliwość skomponowania różnorodnych śniadań, z których każde będzie bogate w cenne składniki odżywcze. Crunchy Sante wspaniale smakuje z mlekiem, jogurtem czy kefirem. To także pyszna przekąska do chrupania między posiłkami. Nowe opakowanie zwraca na siebie uwagę ciekawą kolorystyką, a czytelne oznaczenia „Whole grain” (pełne ziarno) i „High fibre” (wysoka zawartość błonnika) podkreślają najważniejsze zalety tego pysznego produktu.

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Green Tree, Cookiss, Flipsy. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.