Nowe Energetyczne Batony Musli Firmy Sante

Nowe energetyczne batony musli firmy Sante – „przyjemność jedzenia bez wyrzutów sumienia” 

Nowe batoniki musli firmy Sante to rewelacyjna przekąska w szkole, w pracy, na treningu oraz sposób na utrzymanie wagi bez odmawiania sobie odrobiny słodkości. Co wieczór powtarzasz sobie: „koniec ze słodyczami?” Zawsze sięgając po jakiś smakołyk. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, którym są zdrowe i pożywne batony musli. Są na tyle duże, że zaspokoją Twoją ochotę na słodycze, a ważą tylko 40g!  To zastrzyk energii, której czasem brakuje nam w ciągu dnia. Małe „co nieco”, które poprawi humor i odrobina zdrowia dzięki składnikom najwyższej jakości.

Smaczne i pożywne batony musli produkowane są wyłącznie z naturalnych składników. W nowej odmianie zawierają suszone jagody Goji w połączeniu z żurawiną oraz odżywcze orzechy. Korzystne dla zdrowia właściwości batoników musli uzupełniają pozostałe składniki – płatki owsiane, pełnoziarnista pszenica, ryż, inulina (6,2 %) Składniki te gwarantują wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

Baton Musli Żurawinowo-Goji w polewie jogurtowej to znakomita przekąska na każdą porę dnia. Kompozycja żurawiny oraz owoców Goji daje wyjątkowe walory smakowe i odżywcze – dostarcza energii, a także dużą dawkę witaminy A  oraz cennych składników mineralnych.

Masa batonika –  40g

Cena – ok. 1,15 zł/ szt.

Baton Musli Orzechowy w czekoladzie to zestawienie odżywczych orzechów arachidowych i laskowych oraz mlecznej czekolady. Taka kompozycja smakowa zapewnia ucztę wszystkim łasuchom bez konsekwencji nadmiaru słodkości. Odpowiednio zrównoważone proporcje składników pozwalają delektować się dobroczynnymi orzechami jak również otrzymać potężną dawkę energii podczas intensywnej pracy, nauki czy podczas ćwiczeń fizycznych.

Masa batonika –  40g

Cena – ok. 1,25 zł/ szt.

Batony Musli stanowią więc ciekawą alternatywę dla tłustych i niezdrowych przekąsek. Walory batoników Sante z pewnością docenią osoby, które pragną odżywiać się w zdrowy i racjonalny sposób oraz wszyscy zwracający uwagę na atrakcyjny wygląd i wagę.

Dzięki zastosowaniu specjalnych warunków procesu produkcji, batony musli firmy Sante stanowią produkt najwyższej jakości. Polecamy je także dzieciom, na przykład jako drugie śniadanie do szkoły lub słodka przekąska zastępująca tradycyjne, pozbawione wartości odżywczych słodycze.

Batony Musli rozszerzają dostępną gamę smacznych i odżywczych przekąsek typu musli firmy Sante, czołowego polskiego producenta żywności korzystnej dla zdrowia. Dostarczają nie tylko doznań smakowych ale i wielu cennych składników odżywczych. A kto raz spróbuje, z pewnością sięgnie po nie ponownie.

***

Sante znaczy zdrowie – od początku swojego istnienia działamy zgodnie z tą filozofią. Firma Sante A. Kowalski sp. j. jest ekspertem w produkcji żywności funkcjonalnej czyli żywności korzystnej dla zdrowia oraz liderem na rynku musli, produktów sojowych i cukru trzcinowego. W portfolio firmy znajduje się około 100 pozycji produktowych wspierających zdrowy tryb życia i odżywiania. Utrzymujemy dynamiczny i stały wzrost obrotów, a nasze produkty cieszą się uznaniem konsumentów w kraju i za granicą – w Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Estonii, Szwecji, Austrii, Islandii, ale też na Bliskim Wschodzie. Pozycję firmy i marki Sante potwierdzają też liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany w rankingu dziennika „Puls Biznesu”, wyróżnienie w plebiscycie „Złoty Paragon”, „HIT HANDLU”, i „Laur Konsumenta”.