Płatki FIT na zdrowe śniadanie – opakowanie kieszonkowe.

Firma Sante wprowadziła do oferty pełnoziarniste płatki śniadaniowe FIT w opakowaniu kieszonkowym. Są to płatki bez cukru dodanego i bez żadnych sztucznych dodatków. Płatki FIT to skarbnica składników odżywczych – zawierają: niacynę, potas, fosfor, magnez, żelazo, cynk. Są źródłem błonnika i mają niską zawartość tłuszczów. Porcja płatków na jeden raz sprawdzi się na wakacje, na śniadanie do pracy, na drugie śniadanie, jako zdrowa przekąska.

 

Płatki FIT bez cukru – pożywne śniadanie dla aktywnych

Płatki śniadaniowe Fit to płatki bez cukru dodanego. Chętnie wybierają je osoby, które chcą zmniejszyć ilość cukru w diecie. Płatki FIT nie są dosładzanie, zawierają naturalnie występujące cukry. Są to smakowite, pełnoziarniste płatki z owocami (liofilizowanymi i suszonymi), którym zawdzięczają słodki smak. Ponadto, obecne w składzie pełnoziarniste płatki ryżowe są barwione naturalnymi sokami owocowymi, co również poprawia smakowitość produktu.

Płatki śniadaniowe FIT w wersji kieszonkowej są dostępne w smaku truskawka, malina, wiśnia

 

Płatki pełnoziarniste – właściwości FIT

Płatki FIT to skarbnica substancji odżywczych: niacyny (witaminy z grupy B), potasu, fosforu, magnezu, żelaza i cynku, oraz błonnika. Są tak odżywcze, ponieważ ich głównym składnikiem są płatki zbożowe z pełnego ziarna: pszenicy i ryżu. Stanowią one ponad 76% składu i jest to rekordowa liczba składnika pełnoziarnistego, jeśli chodzi o płatki śniadaniowe dostępne w sklepach. Pełne ziarno zbóż właściwości zawdzięcza obfitości witamin, składników mineralnych i błonnika pokarmowego, które w procesie oczyszczania zostają w większości utracone. Fosfor obecny w płatkach FIT przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości – już dwie porcje płatków FIT spożywane regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomogą uzyskać ten efekt zdrowotny. Płatki śniadaniowe FIT dostarczają także węglowodanów złożonych, które są źródłem energii.

Zdrowe śniadanie – płatki bez sztucznych dodatków

Płatki śniadaniowe FIT to wyjątkowe płatki śniadaniowe, ponieważ nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. Są to płatki bez:

 • substancji konserwujących
 • wzmacniaczy smaku (w tym glutaminianów)
 • sztucznych aromatów
 • sztucznych barwników
 • emulgatorów i substancji spulchniających

Firma Sante dobrała najwyższej jakości składniki i zastosowała aromaty naturalne, dzięki czemu płatki są tak pyszne, że nie potrzebują już żadnych wzmacniaczy smaku.

 

Płatki FIT – kieszonkowe opakowanie dla aktywnych

Teraz płatki FIT są dostępne w poręcznym, kieszonkowym opakowaniu, które zawiera jedną porcję produktu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych czy zabieganych, które nie chcą rezygnować ze zdrowego odżywiania. Opakowanie kieszonkowe FIT zawiera 45 gram i jest to porcja w sam raz:

 • na zdrowe śniadanie w domu
 • na szybkie śniadanie w wakacje (biwak, góry, żagle)
 • na rodzinne śniadanie w parku
 • na drugie śniadanie w pracy lub w domu
 • na przekąskę w podróży
 • na przekąskę do kina

Zdrowe śniadanie z płatkami FIT można przygotować naprawdę szybko. Wystarczy zalać je mlekiem, napojem roślinnym Sante czy Sante Organic lub dodać do jogurtu czy kefiru. Pyszne płatki pełnoziarniste z owocami sprawią, że każdy poranek będzie dużo przyjemniejszy, a szybkie śniadanie zapewni energię potrzebną do codziennych wyzwań.

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Green Tree, Cookiss, Flipsy. W 2016 r. firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.