Pop’N Chrup chipsy popcornowe – nowe smaki, bez oleju palmowego

Firma Sante wzbogaciła portfolio o chipsy popcornowe w sześciu nowych smakach. Wyjątkowo chrupiące, kukurydziane trójkąciki wyróżnia bardzo dobry skład. Są to chipsy bez oleju palmowego, bezglutenowe i zawierające o 60% mniej tłuszczu niż zwykłe chipsy ziemniaczane. POP’N CHRUP to chipsy kukurydziane dla najbardziej wymagających konsumentów, którzy lubią smaczne przekąski do chrupania.

 

POP’N CHRUP – nowe chipsy kukurydziane smakowe

Bogata oferta smakowa Pop’n Chrup sprawi, że każdy konsument znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowo chrupiące chipsy popcornowe POP’N CHRUP są teraz dostępne aż w sześciu smakach:

  • z solą morską
  • o smaku sera
  • o smaku papryki
  • o smaku zielonej cebulki
  • o smaku kebabu
  • o smaku masła

Przekąska na imprezę

POP’N CHRUP chipsy popcornowe to smaczna przekąska – zdrowsza alternatywa dla chipsów czy ciastek na słono. Świetny smak zawdzięczają najwyższej jakości składnikom, specjalnej technologii produkcji i idealnie dobranym przyprawom. Te lekkie, kukurydziane trójkąciki to nie tylko szybka przekąska na imprezę; można je chrupać zawsze i wszędzie – w domu, w pracy, w podróży. Odkryj nową jakość chrupania z chipsami popcornowymi POP’N CHRUP!

Potrzebny pomysł na zdrową przekąskę? Poznaj przepis na guacamole z chipsami kukurydzianymi

*

Sante to polska firma, która powstała w 1992 roku jako firma rodzinna, od początku wyznaczając trendy na rynku zdrowej żywności. Jej misją jest dostarczanie konsumentom żywności mającej korzystny wpływ na zdrowie oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu i zdrowym stylu życia. Bogata i różnorodna oferta Sante obejmuje około 200 produktów w kategoriach: płatki śniadaniowe, ciastka i batony zbożowe, kasze, ziarna, batony proteinowe, masła orzechowe, napoje roślinne, pasty i pasztety roślinne, suplementy dla sportowców i inne. Flagowe marki Sante, rozpoznawalne i cenione przez konsumentów, to: Granola, Fit, Musli, Crunchy, Skarby Ziemi, Lovege, Go On, Go On Nutrition, FIT, Smart Team, Cookiss, Flips, Bakalia. W 2016 roku firma Sante otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Super Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Zdrowa żywność.